Home Newsy Gra The Sims 4 w wersji dla Mac! Premiera w 2014 roku!
Gra The Sims 4 w wersji dla Mac! Premiera w 2014 roku!
0

Gra The Sims 4 w wersji dla Mac! Premiera w 2014 roku!

0

Zapowiedź The Sims 4Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich fanów, a raczej fanek gry The Sims 4 🙂 Otóż w 2014 roku zadebiutuje specjalna wersja gry przeznaczona dla komputerów Mac.

W The Sims 4 jeszcze mocniej zwiążesz się ze swoimi podopiecznymi, posiadającymi własną osobowość, tożsamość, potrzeby oraz prawdziwy urok osobisty. Będziesz mógł Kontrolować świat Simów za pomocą zupełnie nowych, bardziej intuicyjnych narzędzi i korzystaj z nieograniczonych możliwości. Będzie także tryb offline lub dzielenia się swoimi dziełami i osiągnięciami z całym światem.

Wspólnie ze studiem Maxis mamy przyjemność poinformować, że The Sims Studio w pocie czoła pracuje nad grą The Sims 4, która zadebiutuje na komputerach PC i Mac w 2014 roku. W naszym kraju zostanie ona wydana w polskiej wersji językowej.

można przeczytać w informacji prasowej.

tags:
Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *