iFiszki Angielski Phrasal verbs do mobilnej nauki języka

iFiszki Angielski Phrasal verbs do mobilnej nauki języka

0

iFiszki Angielski Phrasal verbs iFiszki Angielski Phrasal verbs to aplikacja do skutecznej nauki języka dla osób średnio-zaawansowanych o zaawansowanych. Dzięki niej łatwo i przyjemnie zapamiętujesz słówka, poznajesz przykłady ich użycia w zdaniach oraz doskonalisz wymowę.

Fiszki to sprawdzona metoda nauki, opracowana przez niemieckiego naukowca Sebastiana Leitnera. Od blisko 40 lat zapewnia ona samodzielną i systematyczną naukę języka tysiącom ludzi. iFiszki wzbogacone zostały o opcję powtórek materiału, testowania wiedzy i możliwość dodawania własnych słówek. Dodatkowo iFiszki masz zawsze pod ręką na swoim iPhonie lub iPodzie. Uczysz się w każdej wolnej chwili!

iFiszki zawierają:
– 436 słówek niezbędnych do swobodnej komunikacji w języku angielskim na poziomie B1-C2
– nagrania wymowy wszystkich słówek w wykonaniu profesjonalnych lektorów
– 436 przykładowych zdań wraz z tłumaczeniem – uczysz się użycia słów w praktyce
– praktyczny i wygodny podział na 21 interesujących kategorii tematycznych
– system powtórek, dzięki któremu uczysz się szybciej

Czego nauczysz się dzięki iFiszkom?
W zestawie Phrasal verbs znajdziesz zwroty najczęściej używane w języku angielskim. Wybraliśmy słownictwo najbardziej aktualne, popularne i charakterystyczne dla współczesnego języka angielskiego.

Opanowanie materiału, który obejmuje ten unikalny zestaw, umożliwia swobodną komunikację oraz czytanie ze zrozumieniem większości tekstów w języku angielskim. Załączone przykłady użycia wszystkich słów w zdaniu to gotowe wzorce komunikacyjne. Nagrania słówek w wykonaniu profesjonalnych lektorów uczą prawidłowej wymowy i akcentu.

Słówka są podzielone na 21 najpopularniejszych grup tematycznych: biznes i finanse, czas, działania i zdarzenia, myśli, nastroje i emocje, nauka, polityka i wojna, praca, relacje międzyludzkie, wymiar sprawiedliwości, zakupy i garderoba, związki i wiele, wiele innych.

Oprogramowanie jest kompatybilne z iPhone, iPod touch oraz iPad.

Pobierz iFiszki Angielski Phrasal verbs z AppStore

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.