Zakupy z iPhonem w ręce- dzięki aplikacji Nokaut.pl

Zakupy z iPhonem w ręce- dzięki aplikacji Nokaut.pl

1

Nokaut.pl na iPhone, iPod Touch i iPad Porównywarka cen Nokaut.pl opublikowała w AppStore aplikację, która umożliwia skanowanie kodów z towarów udostępnionych w stacjonarnych sklepach i możliwość porównania cen w Internecie. Program działa na iPhone, iPod Touch oraz iPad.

Dostępna do pobrania za darmo w App Store aplikacja pozwala sprawdzić cenę sprzętu RTV, AGD, fotograficznego czy komputerowego. Teraz- dzięki aplikacji Nokaut.pl- wystarczy moment, by zweryfikować, czy promocja rzeczywiście jest promocją i czy przypadkiem kilkaset metrów dalej nie można kupić tego samego produktu kilkaset złotych taniej. Taka możliwość może znacząco zmienić relacje między sprzedającymi a kupującymi w tradycyjnym handlu detalicznym.

Aplikacja Nokaut.pl zamienia telefon w czytnik kodów kreskowych. Wykorzystuje do tego zaawansowaną technologię firmy Occipital przejętej w czerwcu 2010 roku przez eBay. Aplikacja tej firmy o nazwie RedLaser została ściągnięta już 9 milionów razy. Ilu użytkowników zdobędzie aplikacja Nokaut.pl?

Nokaut.pl na iPhone, iPod Touch i iPad

Szacuje się, że w Polsce już prawie pół miliona osób ma iPhone’a. Liczba posiadaczy tego telefonu rośnie z miesiąca na miesiąc – szczególnie odkąd w sprzedaży pojawił się iPhone 4. Oznacza to, że setki tysięcy konsumentów mogą już teraz skorzystać z narzędzia, które pozwoli im podejmować trafne decyzje zakupowe i nie przepłacać. Nic dziwnego, że aplikacja Nokaut.pl po kilku dniach od premiery znalazła się już na pierwszym miejscu wśród darmowych aplikacji w kategorii Business w polskim App Store, wyprzedzając Allegro.

Łączna liczba codziennie aktualizowanych cen w bazie danych, z której korzysta aplikacja, przekracza 10 milionów. Umożliwia nie tylko natychmiastowe wyszukiwanie produktów według nazwy, wraz z zestawem sugestii, ale także wyszukiwanie według zaawansowanych parametrów. Wybrane produkty mogą zostać zachowane na później, przesłane e-mailem lub opublikowane na Facebooku.

Wiele możliwości daje wykorzystanie GPS. Dzięki temu aplikacja może nie tylko wskazać najbliższe sklepy oferujące dany produkt, ale wręcz poprowadzić potencjalnego klienta do wybranego sklepu pokazując trasę dojazdu i aktualną pozycję na mapie.

Aplikacja Nokaut.pl jest dostępna do pobrania w Apple App Store pod adresem http://itunes.apple.com/app/nokaut-pl/id424210127

korekta: Iwona Chmiel

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

Comment(1)

  1. Kiepskie, saveup.pl jest lepszy bo od razu wyszedł z kodami i skupia się na specjalizacji podając możliwość skanowania ISBN dla książek. Poza tym nokaut jakiś drewniany jest w wyglądzie.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.