Tanio.pl jako aplikacja na iPhone

Tanio.pl jako aplikacja na iPhone

0

Tanio.pl dla iPhone Porównywarka cen i produktów tanio.pl – od marca w aplikacji na urządzenia z systemem operacyjnym Android – teraz jest też dostępna dla posiadaczy iPhone?ów.

Aplikacja tanio.pl pozwala posiadaczom smartfonów firmy Apple porównywać oferty sklepów i sprawdzać ceny produktów w dowolnym miejscu i czasie. Podobnie jak wersja na urządzenia z systemem operacyjnym Android, narzędzie na iPhone?y udostępnia nowoczesną, wygodną funkcjonalność czytnika barcodów, który automatycznie wyszukuje produkty w porównywarce po zeskanowaniu ich kodu kreskowego.

Dzięki czytnikowi barcodów internauta, zamiast mozolnie wpisywać nazwę i specyficzne, szczegółowe oznaczenia techniczne danego produktu, co np. w przypadku sprzętu technicznego bywa uciążliwe, może po prostu zeskanować jego kod kreskowy. Aplikacja automatycznie wyszuka towar w bazie tanio.pl i zaprezentuje wyniki: opis produktu, listę sklepów, w których jest dostępny wraz z cenami, parametry techniczne oraz jego zdjęcia.

Użytkownik tego narzędzia może także przeglądać produkty z wybranych kategorii. Usługa przechowuje również historię ostatnich 10 oglądanych produktów. Udostępnia też możliwość bezpośredniego polecania produktów na Facebooku.

Aplikację tanio.pl można bezpłatnie ściągnąć ze sklepu Apple’a – AppStore.

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *