Home Recenzje Aplikacje / Gry / Oprogramowanie Aplikacja na iPada Virtualo jest już dostępna w AppStore
Aplikacja na iPada Virtualo jest już dostępna w AppStore

Aplikacja na iPada Virtualo jest już dostępna w AppStore

0

Virtualo dla iPadaW internetowym sklepie AppStore pojawiła się bardzo ciekawa aplikacja, która jest czytnikiem e-book. Oprogramowanie Virtualo przeznaczone jest dla iPada.

Aplikacja Virtualo umożliwia dostęp do największej polskojęzycznej bazy e-booków zawierającej ponad 7 500 produktów w obu formatach, w tym nowości wydawniczych i bestsellerów 90 wydawnictw. Jest to obecnie największa baza e-contentu w Polsce. Aplikacja umożliwia czytanie e-booków w formatach PDF i EPUB dostępnych w zasobach sieci dystrybucji Virtualo. Aplikacja zapewnia wiele możliwości dostosowania wyglądu i działania do preferencji Użytkownika jak wybór rodzaju i wielkości czcionki, kolorów nagłówków. Systematycznie pojawiać się będą kolejne atrakcyjne funkcje.

Poprzez aplikację można bezpośrednio połączyć się ze swoim kontem w księgarni Virtualo i pobrać e-booki do biblioteki Użytkownika, za co nie jest pobierana licencja Adobe DRM. Dopiero w momencie pobrania książki do zakładki ?Moja półka? liczba licencji jest uaktualniana i można przystąpić do czytania. Podział ten został zastosowany, aby umożliwić Czytelnikom wybór, które ze swoich e-booków chcą czytać akurat na iPadzie. Korzystając z aplikacji można również dokonać zakupu w księgarni Virtualo.pl poprzez przeglądarkę Safari.

Virtualo dla iPada

Aplikacja Virtualo jest bezpłatna i zawiera pakiet startowy 8 klasycznych tytułów do poczytania w tym między innymi ?Psa Baskervillów?, ?Annę Kareninę?, ?Proces? czy ?Ogniem i mieczem?. Dodatkowo do 23 kwietnia każdy Użytkownik aplikacji na iPada, który dokona zakupów w księgarni Virtualo za kwotę minimum 20zł, otrzyma najnowszą powieść Moniki Szwai ?Nie dla mięczaków? wydaną przez Empik w ramach akcji promowania czytelnictwa z okazji Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich, który jest obchodzony od ponad 50 lat. Najnowszą powieść Moniki Szwai otrzymają gratis również Klienci, którzy zrobią zakupy w księgarni Virtualo w tradycyjny sposób.

Aplikacja dostępna jest tutaj.

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *