Home Recenzje Aplikacje / Gry / Oprogramowanie Przewodniki AppToGo dla iPada
Przewodniki AppToGo dla iPada

Przewodniki AppToGo dla iPada

2

AppToGo iPad

Aplikacje Berlitz AppToGo, jedne z najlepiej sprzedających się przewodników turystycznych w AppStore, są już dostępne również w wersji na iPada. Przewodniki, stworzone przez wydawnictwo Berlitz i firmę INFOR IT, ułatwią zwiedzanie najpiękniejszych miast Europy – Barcelony, Londynu, Rzymu, Paryża i Berlina.

Aplikacje AppToGo, które już kilka tygodni po swym debiucie w AppStore, dostały się do pierwszej dziesiątki najlepiej sprzedających się aplikacji turystycznych, są już dostępne również w wersji na iPada. To jedyne przewodniki na urządzenia Apple, opracowane w całości po polsku. Każda aplikacja działa nawet bez dostępu do sieci i zawiera wszystko, co zwykle znajduje się w drukowanych przewodnikach – od opisów atrakcji turystycznych po praktyczne wskazówki dotyczące jedzenia, picia czy pamiątek z podróży. Ciekawym rozwiązaniem jest funkcja tras. Użytkownik może skorzystać z polecanej trasy lub stworzyć własną i zapisać ją w aplikacji.

Aplikacje, z których każda kosztuje. 4.99 ?, można kupić w AppStore. Już niebawem, oprócz przewodników po metropoliach Europy, na rynku ukażą się aplikacje poświęcone najciekawszym miastom Polski.

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.