Contact Whisper – szczegółowe informacje na temat dzwoniącego

3

Nazwana została Contact Whisper, ponieważ w subtelny sposób ?szepcze? (ang. whisper) ważne dla Ciebie informacje o osobie, która właśnie do Ciebie dzwoni. Aplikacja wykorzystuje wbudowane do telefonu zdjęcia profilowe kontaktu (używane lub nie – do wyboru), tworzy obrazek ze wprowadzonymi przez Ciebie informacjami i wyświetla go na ekranie telefonu w czasie przychodzącego połączenia.

Mamy 3 licencje do rozdania!

Ten prosty i użyteczny sposób pozwala na to, że Contact Wisper nie musi być ciągle włączony w tle. Włączasz go tylko wtedy, gdy edytujesz informacje. Stworzona została głównie dla biznesu, aby poprawić standardy odbierania telefonów w Twojej firmie.

Niestety program nie działa prawidłowo na systemie iOS5, dlatego nie mamy możliwości go dla was przetestować. Od producenta otrzymaliśmy licencje na 3 pełne wersje tej aplikacji. Jeżeli chcesz ją dostać, napisz na naszym Facebooku – Chcę dostać aplikację Contact Whisper. Warunkiem jest polubienie naszego profilu na FB.

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.