Nowy PLFON dla iOS

0

Telefonia internetowa PLFON jest dostępna w telefonach komórkowych iPhone oraz w urządzeniach iPad, iPad 2 i iPod. Połączenia można wykonywać dzięki specjalnej aplikacji PLFON dostępnej bezpłatnie w Appstore. Nowa, opublikowana w ostatnich dniach wersja aplikacji PLFON, wzbogacona została o dodatkowe funkcje, takie jak zaawansowana konfiguracja dźwięku i możliwość przepisania numerów z książki iPhone’a w oparciu o reguły tworzone przez użytkownika.

Nowa aplikacja PLFON dla urządzeń takich jak iPhone, iPad, iPad 2 oraz iPod to doskonała propozycja dla osób, dla których istotne są nie tylko atrakcyjne stawki za połączenia, ale i zaawansowane rozwiązania technologiczne. Posiadacze urządzeń Apple z aplikacją PLFON potrzebują jedynie dostępu do bezprzewodowej sieci internetowej WiFi lub – w nowej wersji aplikacji – połączenia internetowego w sieci 3G. Łącząc się z siecią mogą wykonywać tanie połączenia do Polski i za granicę – zarówno na telefony stacjonarne, jak i komórkowe. Rozmawiając, nie ponoszą opłat za głosowe połączenia komórkowe, ani opłat roamingowych w przypadku wykonywania i odbierania połączeń poza granicami Polski.

Aplikacja PLFON na urządzenia Apple umożliwia cieszenie się tanimi połączeniami najlepszej jakości PLFON oraz wygodą prowadzenia rozmowy w każdym miejscu oferującym bezprzewodowy dostęp do sieci WiFi, np.: w kawiarniach, na dworcach, lotniskach, w hotelach, w trakcie podróży czy spaceru.

Cztery proste kroki do pobrania aplikacji PLFON dla urządzeń Apple:

  1. Bezpłatna rejestracja na stronie: www.plfon.pl,
  1. Doładowanie konta PLFON,
  1. Pobranie i zainstalowanie bezpłatnej aplikacji PLFON z Appstore,
  1. Wprowadzenie w aplikacji danych konta PLFON (każdy nowy użytkownik otrzymuje je w mailu powitalnym wysyłanym po rejestracji).

Po zainstalowaniu aplikacja PLFON integruje się z książką adresową telefonu. Umożliwia to wykonywanie połączeń z dowolnym numerem zapisanym wcześniej
w pamięci urządzenia. Aplikacja daje także możliwość zdefiniowania akcji dla sytuacji, gdy w trakcie prowadzenia rozmowy VoIP przychodzi połączenia GSM. Do wyboru jest kilka opcji:

ü  automatyczne rozłączenie połączenia VoIP,

ü  wstrzymanie połączenia VoIP

ü  odtworzenie dowolnego, wcześniej nagranego komunikatu głosowego.

Aplikacja PLFON umożliwia również nagrywanie rozmów w kilku trybach (m.in. nagrywanie wielokanałowe, domyślne nagrywanie wszystkich rozmów itp.). Aplikacja współpracuje z zestawami słuchawkowymi i słuchawkami bluetooth.

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.