AutoMapa iOS 3.0 dostępna w AppStore

AutoMapa iOS 3.0 dostępna w AppStore

0

AutoMapa iOS 3.0Nowy interfejs użytkownika, nowe, najdokładniejsze mapy, zgodność z iOS 5, nowa wersja systemu AutoMapa Traffic oraz obsługa nowych języków. AutoMapa iOS 3.0 dostępna w AppStore.

AutoMapa iOS 3.0 wita swoich użytkowników nowym, interfejsem dostosowanym do urządzeń iPhone i iPad. Uwzględnia on różnice w wielkości ekranu pomiędzy tymi urządzeniami i zapewnia jeszcze większą widoczność mapy, niż dotychczas.

AutoMapa iOS 3.0 to również nowatorska informacja o skali przekroczenia dozwolonej prędkości. Przekraczając prędkość, wyświetlona na ekranie obwódka ikony ograniczenia prędkości wypełnia się czerwonym kolorem w stopniu zależnym od tego, jak bardzo kierowca przekroczył dopuszczalną prędkość.

Aby dodatkowo oczyścić ekran nawigacyjny AutoMapa wprowadziła przyciski pojawiające się dopiero po kliknięciu w ekran. Aktywują one funkcje takie jak zmiana widoku z 2D na 3D czy regulacja wysokości trójwymiarowych brył budynków. Z panelu pilota korzystać można w dwóch wariantach: pełnym, zawierającym przydatne informacje nawigacyjne takie jak pikietaż, odległość od celu, czas i godzinę dojazdu czy prędkość, jak i kompaktowym zawierającym informacje o prędkości pojazdu i czasie dojazdu do celu. Nowy interfejs pozwala również na dodatkowe zwiększenie widoczności mapy podczas korzystania z iPhone w poziomie, dzięki możliwości ukrycia dolnej belki nawigacyjnej.

Nowa AutoMapa iOS 3.0 bazuje nowych mapach Polski opracowanych w 4 kwartale 2011 roku.

Oceń post
Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *