Home Recenzje Aplikacje / Gry / Oprogramowanie AutoMapa dla iPhone i iPada w AppStore!
AutoMapa dla iPhone i iPada w AppStore!

AutoMapa dla iPhone i iPada w AppStore!

2

AutoMapa dla iPhone i iPadMamy w końcu bardzo dobrą informację dla użytkowników urządzeń iPhone oraz iPad, którzy czekali na nawigację AutoMapa przeznaczoną dla tych produktów. W końcu można ją pobrać z AppStore.

Pierwszym produktem sprzedawanym w AppStore będzie AutoMapa Polska XL. Wersja dla iPhone i iPad korzysta z tych samych, najaktualniejszych map Polski wraz z trójwymiarową wizualizacją budynków, punktowymi adresami i ponad 600-tysięczną bazą Użytecznych Punktów (POI). Co szczególnie ważne, w okresie ważności licencji, użytkownicy iAM będą mieli dostęp do wszystkich aktualizacji, które pojawią się w AppStore i wszystkich funkcji udostępnianych w kolejnych wersjach AutoMapy.

Na ten dzień czekali użytkownicy iPhone i iPadów. Jesteśmy niezwykle zadowoleni, że AutoMapa spełnia wszystkie rygorystyczne wymogi stawiane przez Apple. Pomyślne zakończenie procesu certyfikacji AutoMapy pozwoli milionom użytkowników mobilnych urządzeń Apple cieszyć się najczęściej nagradzaną przez profesjonalistów i konsumentów nawigacją ? powiedział Janusz M. Kamiński, szef PR i Marketingu AutoMapy

Roczny koszt licencji programu AutoMapa Polska XL dla platformy iOS wynosi 34,99 Euro. Program pojawi się w AppStore 22 marca 2011 roku.

korekta: Iwona Chmiel

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

Comment(2)

  1. 34 Euro za rok użytkowania, po roku musisz znowu zapłacić albo program przestaje działać. Informacja uzyskana z oficjalnego źródła – AM FACEBOOK

  2. Żenada Panie Kamiński. Żenada. Nie wiem u kogo pobierał Pan nauki związane z PRem ale polecam lekturę komentarzy w appstore, bo tam aż kipi od niechlubnych opinii pod Pańskim adresem!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *