Home Recenzje Aplikacje / Gry / Oprogramowanie ipla w specjalnej wersji na iPada
ipla w specjalnej wersji na iPada

ipla w specjalnej wersji na iPada

3

ipla.tv dla iPadaNajwiększa, internetowa telewizja w Polsce, ipla.tv, udostępniła właśnie specjalną wersję ipla.tv przeznaczoną dla multimedialnego tabletu internetowego iPad.

W Apple App Store dostępna jest już najnowsza wersja aplikacji ipla na iPada, która została zaprojektowana specjalnie na potrzeby tego tabletu. Wcześniej użytkownicy mogli korzystać z największej telewizji internetowej w Polsce, dzięki wersji przygotowanej pod telefon iPhone. Na użytkowników czeka nowy interfejs, w którym do informacji tekstowych dodane zostały grafiki, jak również dużo udoskonaleń i ciekawych rozwiązań. Wprowadzona została wyższa jakość, teraz materiały będzie można oglądać w jakość telewizyjnej SD.

ipla.tv i iPad

Aplikacja ipla na iPada daje dostęp do bazy ponad 18 tysięcy materiałów wideo, w tym programów telewizyjnych, seriali i serwisów informacyjnych. Podobnie jak w przypadku innych urządzeń mobilnych mamy możliwość pobierania plików VOD do wersji off-line.

Dodane zostały również dwie nowe kategorie: popularne wideo oraz popularne kategorie. Nowa wersja aplikacji daje możliwość użytkownikowi zdecydować, która z 7 kategorii jest dla niego najbardziej atrakcyjna, poprzez wybranie własnej kolejności wyświetlanych pozycji. Dla wygody użytkowania przybudowany został również ekran polecane.

tags:
Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.