Home Newsy W 2020 roku spodziewajmy się nowego MacBooka i… klawiatury?
W 2020 roku spodziewajmy się nowego MacBooka i… klawiatury?
0

W 2020 roku spodziewajmy się nowego MacBooka i… klawiatury?

0

Apple wypuszcając odświeżoną linię modeli Pro oraz nowego 12 calowego (po prostu) MacBooka wprowadziło do swoich urządzeń motylkowe klawaitury. Pierwszą generację, drugą, trzecią… Oczywiście każda z nich psuje się tak samo. Czy czeka nas kolejny bubel? Zapraszam!

Analityk Ming-Chi Kuo twierdzi że w 2020 roku możemy spodziewać się od Apple nowych komputerów wyposażonych w klawaitury wzmacniane włóknem węglowym oraz z wyższym skokiem – „nożycowe”. Powinny one być odporne na drobinki kurzu czy paprochy, czego nie gwarantowały motylkowe poprzedniczki. Zapewne razem z nową klawaiturą dojdzie kolejna nowość – 16 calowy MacBook Pro, na którego wiele osób czeka.

W 2020 roku spodziewajmy się nowego MacBooka i… klawiatury?

Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam! WAŻNE: w związku z brakiem dostępu do mojej głównej poczty proszę o kierowanie maili na służbową skrzynkę: dominik.rudkowski@applemobile.pl Instagram: https://www.instagram.com/domiss.s/