Tylny panel iPhone’a 8 uwieczniony na zdjęciu

Tylny panel iPhone’a 8 uwieczniony na zdjęciu

0

W ostatnim czasie nie ma dnia, w którym nie pojawiałyby się świeże informacje na temat jubileuszowego modelu iPhone’a jaki zadebiutuje już we wrześniu. Co ciekawe spora część tychże doniesień jest pod wieloma względami ze sobą spójna, co może dowodzić, że plotki te są w większości autentyczne lub przynajmniej wielce prawdopodobne.

Jednym z takich aspektów będących wspólnym mianownikiem treści licznych informacji jest prawdopodobny wygląd nadchodzącego smartfona. Od dłuższego czasu przez sieć przewijają się dość specyficzne cechy konstrukcyjne jakimi ma charakteryzować się iPhone 8. Jedną z nich jest główna kamera iSight z obiektywami rozmieszczonymi wertykalnie, czyli pionowo.

Plotkę dotyczącą takiego rozwiązania może potwierdzać kolejny przeciek. Jest nim zdjęcie prezentujące rzekomo autentyczny, tylny panel obudowy smartfona. Całość wygląda bardzo prawdopodobnie. Na uwagę zasługuje również lśniący, lustrzany odcień koloru obudowy. Jakiś czas temu w sieci pojawiły się informacje, że w tym roku pojawią się jedynie cztery warianty kolorystyczne flagowego modelu iPhone’a. Wśród nich ma być odsłona lustrzana. Pojawiły się nawet głosy, że ta ostatnia inspirowana ma być rozwiązaniem znanym już z iPoda Classic i Touch. Urządzenia te charakteryzowały się plecami wykonanymi z polerowanego aluminium.

Źródło: Onetech

 

Tylny panel iPhone’a 8 uwieczniony na zdjęciu

Oceń post
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *