Home Newsy iPhone 8 w czterech kolorach obudowy
iPhone 8 w czterech kolorach obudowy

iPhone 8 w czterech kolorach obudowy

0

W ostatnim raporcie analityka Ming Chi Kuo jaki został skierowany do inwestorów padło stwierdzenie, że flagowy model iPhone’a z tego roku będzie oferowany w mniejszej gamie kolorów obudowy niż ma to miejsce obecnie w przypadku odsłon 7 oraz 7 Plus. Nowe światło na ten temat rzuca Benjamin Geskin.

Powołując się na sprawdzone źródła sugeruje on, iż iPhone 8 pojawi się w czterech wariantach kolorystycznych z czego jeden charakteryzować się ma lustrzanym, tylnym panelem obudowy. Ten ostatni znany jest już choćby z iPoda Classic, czy pierwszych modeli iPoda Touch, które debiutowały lata temu.

Niektórzy uważają jednak, że ze względu na okrytą złą sławą, łatwo rysującą się lustrzaną powierzchnię Apple zaoferuje inne rozwiązanie, którym będzie nowy kolor na wzór teraźniejszej lśniącej czerni. Geskin nie precyzuje też pozostałych trzech wariantów kolorystycznych iPhone’a 8.

Warto dodać, że we wspomnianym już raporcie analityka Ming Chi Kuo znajdują się odniesienia do premiery rynkowej iPhone’a 8. Urządzenie trafi na półki sklepowe z dużym opóźnieniem, a w pierwszych miesiącach od debiutu towarzyszyć mu będą problemy z ograniczoną dostępnością. Sytuacja ma się unormować w pierwszym kwartale przyszłego roku.

Źródło: 9To5Mac

 

iPhone 8 w czterech kolorach obudowy

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)