Home Newsy Tegoroczne iPhone’y z mniejszym wcięciem
Tegoroczne iPhone’y z mniejszym wcięciem
0

Tegoroczne iPhone’y z mniejszym wcięciem

0

Pierwotne spekulacje opublikowane w sieci kilka miesięcy temu sugerowały, iż dopiero w 2019 roku Apple znacznie ulepszy moduł TrueDepth prowadząc do zmniejszenia charakterystycznego wcięcia w ekranie iPhone’a. Tymczasem najnowsze wieści zwiastują nieco inny scenariusz wydarzeń, a stoją za nimi analitycy z banku Barclays.

Zgodnie z najnowszym raportem zabiegu tego możemy doczekać się jeszcze w tym roku w każdym z trzech nadchodzących modeli jabłkowego smartfona. Szacuje się, że Apple wprowadzi do oferty następcę iPhone’a X, model X Plus oraz tańszą wersję urządzenia z ekranem LCD o przekątnej 6,1 cala.

Wcześniejsze założenia sugerowały, iż kalifornijska firma nie wprowadzi ulepszeń Face ID w tym roku, a dopiero w 2019. Wówczas donoszono że możliwe będzie zmniejszenie modułu TrueDepth co pozwoli na szersze ruchy w zakresie miniaturyzacji wspomnianego wcięcia. Tymczasem możemy zabiegu tego doczekać się już za kilka miesięcy. Co więcej ten sam raport banku Barclays ujawnia, iż Face ID doczeka się najnowszy model iPada Pro, którego powinniśmy ujrzeć niebawem. Będzie to urządzenie zainspirowane wyglądem iPhone’a X posiadające bezramkową konstrukcję lecz wyposażone w ekran typu LCD.

Źródło: MacRumors

 

Tegoroczne iPhone’y z mniejszym wcięciem

tags:
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *