Home Newsy Będzie drugi sezon „Carpool Karaoke The Series”
Będzie drugi sezon „Carpool Karaoke The Series”
0

Będzie drugi sezon „Carpool Karaoke The Series”

0

W sierpniu minie rok od kiedy Apple wyemitowało w ramach usługi Apple Music serię odcinków programu „Carpool Karaoke The Series”. Produkcja zebrała w tym czasie mieszane recenzje jednak ostatnie doniesienia wskazują, że rozrywkowe show cieszyło się powodzeniem wśród widzów. Nieoficjalnie bowiem wiadomo, że zostanie opublikowany drugi sezon tego programu.

Sieć CBS podczas konferencji, na której prezentowała sprawozdanie finansowe obwieściła, iż firma Apple zdecydowała się zamówić kolejną serię odcinków wspomnianego show. To jednak jedyne informacje w tym temacie. Na chwilę obecną nie wiadomo kiedy miałaby nastąpić premiera drugiej serii oraz jacy znani goście mieliby wystąpić w show.

Spekuluje się, że drugi sezon programu „Carpool Karaoke The Series” mógłby zadebiutować na ekranie w rok po premierze pierwszej części, czyli w sierpniu. Początkowo seria miała składać się wyłącznie z 16 odcinków emitowanych w serwisie Apple Music i na tym projekt miał się zakończyć. Widać cieszył się oglądalnością skoro jest zamówienie na kontynuację.

Źródło: Twitter

 

Będzie drugi sezon „Carpool Karaoke The Series”

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *