Home Newsy Tańsza wersja HomePod i nowy Apple Pencil już we wrześniu?
Tańsza wersja HomePod i nowy Apple Pencil już we wrześniu?
0

Tańsza wersja HomePod i nowy Apple Pencil już we wrześniu?

0

Na początku każdego roku spora ilość użytkowników zapewne zadaje sobie pytanie jakich premier sprzętowych można spodziewać się od Apple w najbliższych dwunastu miesiącach. Oczywiście nowe wersje topowych produktów takich jak smartfony, czy iPady, to pewnik jednak zaskoczeniem są w ostatnich latach dedykowane akcesoria.

Najnowszy raport autorstwa Jung Zhang zakłada, iż we wrześniu tego roku do oferty sprzedażowej Apple trafi tańsza wersja głośnika HomePod oraz dedykowana nie tylko tabletom nowa odsłona rysika Apple Pencil. Ten pierwszy zdaniem autora plotki ma również mocno integrować się z Siri oferując jednak dźwięk słabszej jakości.

Kolejna generacja rysika pozwalałaby na obsłużenie ekranu jabłkowych smartfonów, co może mieć sens jeśli kalifornijska firma faktycznie w tym roku wprowadzi do portfolio iPhone’a z ekranem o przekątnej 6,5 cala. Już od dłuższego czasu pojawiają się liczne plotki na temat takiego urządzenia. W tym samym raporcie pojawiają się również wzmianki o kolejnej generacji iPhone’a SE, iPadzie Pro wyposażonym w kamerę TrueDepth oraz nowej odsłonie kolorystycznej modelu 8 Plus. W tym ostatnim przypadku mówi się o wariancie (PRODUCT) RED.

Źródło: Onetech

 

Tańsza wersja HomePod i nowy Apple Pencil już we wrześniu?

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *