Home Recenzje Aplikacje / Gry / Oprogramowanie SODA, czyli ulubiony (i darmowy!) modyfikator twarzy na żywo Kim Kardashian!
SODA, czyli ulubiony (i darmowy!) modyfikator twarzy na żywo Kim Kardashian!

SODA, czyli ulubiony (i darmowy!) modyfikator twarzy na żywo Kim Kardashian!

0

Każdy lubi się trochę „podrasować”. Nie jesteśmy idealni, a w sieci łatwo popaść w kompleksy. Nie polecam nikomu korzystanie z aplikacji tego typu, aby poczuć się piękniejszym, ale jeżeli ma to poprawić Wasz komfort we wstawianych zdjęciach – proszę bardzo. Oto ulubiona aplikacja Kim Kardashian, która na żywo (i nie tylko) potrafi zrobić cuda. Zapraszam!

SODA, czyli ulubiony (i darmowy!) modyfikator twarzy na żywo Kim Kardashian!

Wydawać mogłoby się, że tak idealna osoba jak Kim Kardashian nie potrzebuje nic innego. Niech to uświadomi Wam, że każdy ma swojego rodzaju kompleksy lub po prostu nie czuje się w stu procentach komfortowo ze swoim ciałem lub jego daną partią. To normalne. Zamiast korzystać nagminnie z tego typu aplikacji – warto zaakceptować dany fragment ciała. Pamiętajcie, że operacje są obecnie powszechne i nikt nie zatrzyma Was, aby poprawić coś, co sprawi, że będziecie szczęśliwi. Jeżeli jednak zdjęcie wygląda po prostu niekorzystnie, chcecie poprawić makijaż czy na przykład szczękę, bo „nie wygląda jak moja” – SODA jest dla Was!

SODA jest darmowym programem z App Store, który pozwala na edycję wideo (nawet na żywo!) i zdjęć. Mogą być zrobione wcześniej, ale program najlepiej radzi sobie automatycznie na tworzonych w nim filmach. Na zrzutach ekranu ukazuję Wam najważniejsze funkcje, które pozwalają uzyskać naprawdę fajny efekt. Nie ukrywajmy, że żaden makijaż na żywo nie będzie wyglądać tak, jak na Instagramie. Nie musicie popadać w kompleksy – to niemożliwe. Każdy przerabia zdjęcia, aby wyglądały estetycznie. Choć do tego nie zachęcam – jeżeli nie chcecie odstawać i czuć się gorzej względem zdjęć koleżanek – warto przemyśleć instalację programu SODA. Dodacie makijaż, poprawicie fakturę skóry, zrobicie też lifting, nieco grubsze brwi, bardziej uwidocznioną żuchwę i wiele, wiele więcej. Pracowałem na zdjęciu, które jest dostępne za darmo i legalnie w internecie.

To tak naprawdę wszystko na dzisiaj. Oczekujcie kolejnych artykułów, w których zaprezentuję Wam inne perełki-aplikacje. Do zobaczenia, cześć!

SODA, czyli ulubiony (i darmowy!) modyfikator twarzy na żywo Kim Kardashian!

Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam! WAŻNE: w związku z brakiem dostępu do mojej głównej poczty proszę o kierowanie maili na służbową skrzynkę: dominik.rudkowski@applemobile.pl Instagram: https://www.instagram.com/domiss.s/

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *