Home Recenzje Aplikacje / Gry / Oprogramowanie Zestawienie aplikacji dla fanów League of Legends – pomoc w grze, czat i nie tylko!
Zestawienie aplikacji dla fanów League of Legends – pomoc w grze, czat i nie tylko!

Zestawienie aplikacji dla fanów League of Legends – pomoc w grze, czat i nie tylko!

0

Kochani czytelnicy – wiemy, że wielu spośród Was to gracze. Fajnie więc zadowolić wszystkich i zrobić nieco więcej artykułów na temat gier, nie tylko jednak mobilnych. Przed Wami zestawienie aplikacji z App Store dla fanów League of Legends. To co, zaczynamy?

ProGuides

ProGuides to aplikacja, która pozwoli Wam stanąć na szycie rankingów, gdyż zbiera profesjonalistów z różnych regionów, w tym tych, którzy zajmują się grą w LoL-a zawodowo. Poradniki sporo kosztują, ale jeżeli zależy Wam na satysfakcji lub bierzecie tę grę bardzo na poważnie – dlaczego nie? ProGuides dostępne jest również w formie przeglądarkowej, ale ta na telefon jest mega wygodna – pozwala na oglądanie materiałów wideo, przeglądanie obecnych trendów, tierlist najlepszych postaci czy buildów w chwilkę.

Możecie też zadawać pytania tym najlepszym lub zaprosić ich do gry w celu nauki. Oczywiście – grać można tylko dla zabawy, ale niektórzy biorą to na serio i nie ma w tym nic złego. Z tego są naprawdę duże pieniądze, szczególnie teraz, gdy esport rozwija się niesamowicie szybko i zabiera uwagę tradycyjnych rozgrywek sportowych sprzed kilku lat. Wśród prosów znajdziecie między innymi Doublelifta, Hai’a i nie tylko. Dużo tutaj także streamerów, których doświadczenie w kolejkach solo jest ogromne.

Khada

Skórki to tak naprawdę jeden z niewielu sposobów na zarobek twórców. Ich jakość jest jednak niesamowita i często sprawia, że nawet Ci, co obiecali sobie, że nie wydadzą na LoL-a nawet złotówki, zmieniają zdanie. Wybór może być jednak problematyczny, gdyż ich ilość może być dosyć przytłaczająca – szczególnie dla tych graczy, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z League of Legends i chcieliby zakupić kilka skinów dla swoich ulubionych bohaterów.

Z pomocą przychodzi Khada. To proste – wystarczy wybrać postać, a następnie skina. Przy tych legendarnych, które mają drugą formę – możemy ją zmienić. To samo dotyczy barw (czyli chrom) i skórek typu Ultimate, które są najdroższe w grze, więc zmieniają odczucia dotyczące postaci o 180 stopni. Zachęcam Was do instalacji Khady bardzo serdecznie. Na aktualizacje trzeba nieco czekać, ale to zrozumiałe – skinów twórcy dodają niesamowicie dużo, więc trudno złączyć to w całość, tym bardziej, że to mały program.

League+

Warto mieć kontakt ze swoimi znajomymi w LoL-u. Szczególnie, gdy obecnie dostępne są takie turnieje jak Clash, który umożliwia polepszenie swoich umiejętności gry drużynowej. To, a także wiele więcej, bo także przegląd wiadomości, streamów, gier esportowych, nowych treści League of Legends na YouTube i nie tylko. To świetna, a w dodatku oficjalna apka twórców, która pozwoli Wam być w kontakcie z przyjaciółmi bez konieczności korzystania z komputera.

To już jednak wszystko na dzisiaj. Trzymajcie się ciepło, pa!

Zestawienie aplikacji dla fanów League of Legends – pomoc w grze, czat i nie tylko!

Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam! WAŻNE: w związku z brakiem dostępu do mojej głównej poczty proszę o kierowanie maili na służbową skrzynkę: dominik.rudkowski@applemobile.pl Instagram: https://www.instagram.com/domiss.s/

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *