Home Recenzje Aplikacje / Gry / Oprogramowanie #71 Aplikacja tygodnia – League+. Mobilny niezbędnik każdego gracza LoL-a!
#71 Aplikacja tygodnia – League+. Mobilny niezbędnik każdego gracza LoL-a!

#71 Aplikacja tygodnia – League+. Mobilny niezbędnik każdego gracza LoL-a!

0

Witajcie! Przed Wami kolejny odcinek z serii pod tytułem „aplikacja tygodnia”. Dzisiaj przygotowałem coś specjalnie dla graczy League of Legends, czyli jednej z najpopularniejszych gier typu MOBA na całym świecie. Zapraszam Was bardzo serdecznie do lektury. Nie przedłużając – zaczynamy!

League+, czyli… Mobilny niezbędnik każdego gracza LoL-a!

Gracze League of Legends nie mają do dyspozycji wielu programów na urządzenia przenośne. Ma to w sumie sens – po co im one? Wszystko mogą znaleźć (często o wiele, wiele szybciej) na komputerze, a czas na przeczytanie informacji o przeciwnikach jest na wagę złota – często w trakcie ładowania tury. Nie będę tu jednak mówić o stronach dotyczących statystyk. Czas przedstawić Wam coś nowego… A może jednak starego?

League+ to jedna z ciekawszych aplikacji dostępnych dla graczy LoL-a na rynku, w dodatku od wielu lat. Tak, dobrze widzicie. Początkowo była jednak dosyć słaba, a teraz, po wielu świetnych aktualizacjach, prezentuje się naprawdę dobrze. Co ciekawe – jest ona właśnie spod skrzydeł samych twórców. Pozwala na komunikację ze znajomymi na czacie League, a także na przegląd newsów dotyczących gry i wiele, wiele więcej. Uwielbiam funkcję esportową, która ułatwia mi wyszukiwanie nadchodzących, interesujących meczy. Zobaczymy też swój profil, rangę, historię meczów i nie tylko. Zainteresowałem Was wystarczająco? Czytajcie dalej!

Najpopularniejszych streamerów znajdziecie w specjalnej zakładce, a wszystkie wiadomości z gry (zarówno tych ważnych, jak nowa, nadchodząca postać, jak i te mniej, na przykład małe zmiany balansu) i filmiki z oficjalnego kanału gry. To bardzo fajne, gdyż pozwala na szybki przegląd nadchodzących skórek i wydarzeń, a to wszystko w kompaktowym rozmiarze i zawsze w naszych kieszeniach. Super!

To już jednak wszystko na dzisiaj. Dziękuje Wam bardzo za lekturę, a jeżeli jesteście fanami studia Riot Games, zaprosić Was mogę na nadchodzące (już niedługo) dwa artykuły o podobnej tematyce co ten odcinek „aplikacji tygodnia”. Do zobaczenia, pa!

#71 Aplikacja tygodnia – League+. Mobilny niezbędnik każdego gracza LoL-a!

Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam! WAŻNE: w związku z brakiem dostępu do mojej głównej poczty proszę o kierowanie maili na służbową skrzynkę: dominik.rudkowski@applemobile.pl Instagram: https://www.instagram.com/domiss.s/