Home Recenzje Aplikacje / Gry / Oprogramowanie Jak podrasować zdjęcie makijażu na iPhonie? Zestawienie pomocnych apek z App Store
Jak podrasować zdjęcie makijażu na iPhonie? Zestawienie pomocnych apek z App Store

Jak podrasować zdjęcie makijażu na iPhonie? Zestawienie pomocnych apek z App Store

0

Makijażem nie zajmują się tylko kobiety. Makijaż to nie tylko nakładanie kilku produktów na twarz. To wyrażenie siebie, sztuka – coś, co może sprawiać przyjemność, a w szczególności komfort. Dzieląc się jednak zdjęciami w serwisach społecznościowych często dziwimy się, że nie wygląda on tak, jak na żywo. Postaram się Wam pomóc dzisiejszym zestawieniem, na które bardzo serdecznie zapraszam. Zaczynamy!

Pinterest

Zanim przystąpicie do poprawiania makijażu, warto zerknąć na zdjęcia przygotowane przez tych, co mają w tym wprawę. Zarówno od ujęć, które są najkorzystniejsze (na przykład do fotografowania makijażu oka), do samych technik makijażu. Pinterest to kopalnia wiedzy i inspiracji każdego z nas. Tym bardziej, gdy chcecie zająć się makijażem lub czymkolwiek powiązanym z modą. Tego jest tu najwięcej.

Jeżeli szukacie ciekawych alternatyw wykonywania makijażu, tricków w robieniu zdjęć czy po prostu przykładowych makijaży dziennych i artystycznych – lepiej trafić nie mogliście. Pinterest jest darmowy, warto założyć tam konto, aby zapisywać prawdziwe perełki na swoje tablice. Możecie mieć ich tyle, ile tylko potrzebujecie. Wystarczy wpisać frazę, która Was interesuje… I tyle!

B612

Na potrzeby tej aplikacji pobraliśmy legalne zdjęcie przykładowej kobiety, aby przedstawić Wam, jak można szybko poprawić lub całkowicie od początku zrobić makijaż. W B612 opcji jest jednak wiele więcej – wybierzecie styl makijażu, ale także osobno: konturowanie, róż, cienie, rzęsy, kreski czy pomadkę. Poprawicie koloryt całej skóry, możecie zmienić nawet rozmiar danych części twarzy. Wszystko po to, abyście czuli się komfortowo ze wstawianym przez Was zdjęciem.

Dodacie fajne efekty, których jest swoją drogą mnóstwo, ramki i wiele więcej. To po prostu świetna aplikacja, w dodatku darmowa, która pozwala na nieograniczoną zabawę. Polecam z całego serca B612 – liczę, że trafi w Wasze gusta!

Facetune 2

Tutaj sprawa jest bardzo, bardzo podobna. Co fajne, do wyboru mamy narzędzia, które pozwolą Wam poprawić fakturę skóry, rozświetlić ją, usunąć niedoskonałości czy wygładzić. To mega podobna apka do poprzedniej, jednak umieściłem ją tutaj ze względu na to, że każdy może mieć swoje preferencje. Jedni polubią bardziej Facetune 2 (lub korzystali już z niego wcześniej przed wieloma aktualizacjami), a drudzy B612.

To już wszystko na dzisiaj. Zachęcam Was serdecznie do instalacji aplikacji z dzisiejszego zestawienia. Możecie napisać w komentarzach, która jest Wasza ulubiona i dlaczego. Trzymajcie się, cześć!

Jak podrasować zdjęcie makijażu na iPhonie? Zestawienie pomocnych apek z App Store

Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam! WAŻNE: w związku z brakiem dostępu do mojej głównej poczty proszę o kierowanie maili na służbową skrzynkę: dominik.rudkowski@applemobile.pl Instagram: https://www.instagram.com/domiss.s/

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *