Home Recenzje Aplikacje / Gry / Oprogramowanie Jak zacząć oszczędzać? Przegląd pomocnych aplikacji z App Store
Jak zacząć oszczędzać? Przegląd pomocnych aplikacji z App Store

Jak zacząć oszczędzać? Przegląd pomocnych aplikacji z App Store

0

W dobie pandemii naprawdę trudno poradzić sobie z pieniędzmi. Niestety, ale pewne rzeczy trzeba uzupełniać regularnie. Kupujemy jedzenie, a czasami najdzie nas ochota na coś lepszego i mniej domowego. To przykre, ale ta sytuacja zabrała pracę wielu ludziom dookoła świata. Jeżeli zastanawiacie się, jak nie rezygnować z dotychczasowych zakupów, ale zacząć oszczędzać, czyli wydawać mniej – zostańcie ze mną! Zapraszam.

Lidl Plus

Zakupy spożywcze to coś, co robimy praktycznie codziennie, chyba że wybieracie się na większe raz w tygodniu. Nie zmienia to faktu, że wydajemy na nie ogromne pieniądze. Dużo osób na to narzeka, zamiast trochę poszperać w sieci. Rozwiązanie jest niezwykle proste. Wystarczy zainstalować aplikację sklepu! W tym wypadku powiem wam o Lidlu, bo bardzo go lubię i często robię w nim zakupy.

Kupony są bardzo ciekawe i opłacalne, a fajnie też mieć paragony w jednym miejscu, dzięki czemu w razie potrzeby można zwrócić wybrane towary. Godziny otwarcia sklepów znajdują się w konkretnej zakładce, tak samo jak i wszystkie aktualne promocje. Czego chcieć więcej?

Costa Coffee Club

Costa to jedna z najbardziej rozpoznawalnych sieci kawiarni na rynku. Ich kawa jest najwyższej jakości, a ceny znośne, aczkolwiek można sobie to jeszcze uprościć. Jak? Wystarczy zainstalować aplikację i założyć konto. Na zrzutach ekranu usunąłem dane wrażliwe, więc nie dziwcie się, że jest tam taka dziura. Skanując kod przy zakupie zdobywacie ziarna – tyle, ile widocznych jest na tablicy za sprzedawcą. Jeżeli macie wypad z grupą znajomych, a nie mają oni apki – przy jednym rzucie możecie załapać się nawet na darmową kawę. Gapowe kosztuje!

Poza tym, promocji jest wiele więcej, jak darmowa kawa przy zakupie jednej, ciasta czy herbaty o połowę taniej i nie tylko. Warto więc śledzić tę apkę, bo czasami wypad na kawę jest nieunikniony, a po co być stratnym, nawet o kilka złotówek? Nie ma za co! Teraz przechodzimy do ostatniego kandydata na liście.

Too Good To Go

Too Good To Go pozwala nam na kupowanie paczek, zarówno z lokalnych restauracji, piekarni, jak i sieciówek, a to wszystko za bardzo małe pieniądze. Duża paczka za 13 złotych? To jest coś! Pamiętać jednak trzeba, że to niespodzianka. Czasami trafi się coś świetnego, czasami mniej. Pracownicy często jednak pytają o informacje (np. o spożywanie mięsa), co pozwoli Wam uniknąć niepotrzebnego jedzonka, które i tak byście zmarnowali.

Płacimy poprzez Apple Pay, paczkę rezerwuje się często dzień wcześniej, ale sam miałem wiele sytuacji, gdy brałem coś 20 minut przed terminem. Pamiętajcie jednak, że musicie przyjechać po nią sami. Ekstra! To już jednak wszystko na dzisiaj. Do zobaczenia niedługo, pa!

Jak zacząć oszczędzać? Przegląd pomocnych aplikacji z App Store

Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam! WAŻNE: w związku z brakiem dostępu do mojej głównej poczty proszę o kierowanie maili na służbową skrzynkę: dominik.rudkowski@applemobile.pl Instagram: https://www.instagram.com/domiss.s/

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *