Home Recenzje Aplikacje / Gry / Oprogramowanie Zasypianie z aplikacjami z App Store – czy ma to sens?
Zasypianie z aplikacjami z App Store – czy ma to sens?

Zasypianie z aplikacjami z App Store – czy ma to sens?

0

Hej, hej! Oto kolejne zestawienie aplikacji z App Store. Dzisiaj motywem przewodnim jest zasypianie. Zapraszam!

Relax Melodies

Relax Melodies to program, który umożliwia Wam zostanie pełnoprawnym DJ Waszych snów. Serio! Może brzmi to śmiesznie, ale możecie sami ustawiać wszystkie dźwięki, które mają towarzyszyć Waszemu zasypianiu. Dostępna jest regulacja głośności, a także dodanie osobnej muzyki, która połączy wszystko w jedną, piękną i spójną całość.

Dostępne jest oddychanie z aplikacją, timer i wiele więcej. Największym minusem jest edycja premium, która odblokowuje wszystkie dźwięki. Bez niej korzystanie ogranicza się tylko do kilku. Na początek jednak wystarczy, bo… Zaraz pokażę Wam prawdziwe petardy, które mogą być kontynuacją Waszej przygody.

Portal

To mój faworyt. Portal to nic innego jak… Dosłownie portal do innego świata. Do wyboru mamy trzy funkcje, w tym „UCIECZKĘ”, która gwarantuje niezapomniane przeżycia. Dlaczego? Już tłumaczę.

Przenosi nas do innej rzeczywistości. W chwilę możemy poczuć się jak na tropikach, nad morzem, a potem wrócić i spróbować czegoś jeszcze nowego. To naprawdę przyjemna podróż, więc wraca się… Naprawdę niefajnie. Cóż, dobre jest jednak wstawanie rano, chociaż nie do tego został stworzony ten tryb. Nie ukrywam, że ja jednak go do tego wykorzystuje. Wersja premium odblokowuje więcej portali. Nie jest więc ona konieczna, chyba że zakochacie się w apce tak samo jak ja.

Pzizz

To właśnie ta aplikacja sprawiła, że powstało to zestawienie. Spędzam z nią już trochę czasu i jest jedną z moich ulubionych w tym gatunku. Tutaj sprawa jest podobna – do dyspozycji mamy trzy tryby. Łączymy się z systemowym Zegarem, aby wszystko mieć pod kontrolą – muzyka mogła wyłączać się kilka godzin przed budzikiem, a głos zamilknął po kilku godzinach snu. Tutaj czymś świetnym jest skupienie, czyli nic innego jak dźwięki zwiększające poziom naszej uwagi.

Polecam Wam każdą z tych aplikacji. Uważam, że niezależnie od tego, którą zainstalujecie, możecie poczuć ulgę. Jeżeli Wasze problemy jednak nie ustępują, koniecznie zgłoście się do specjalisty. Sen jest bardzo ważny w naszym życiu. To tyle, co dzisiaj dla Was przygotowałem. Do zobaczenia już niedługo, pa!

Zasypianie z aplikacjami z App Store – czy ma to sens?

Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam! WAŻNE: w związku z brakiem dostępu do mojej głównej poczty proszę o kierowanie maili na służbową skrzynkę: dominik.rudkowski@applemobile.pl Instagram: https://www.instagram.com/domiss.s/

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *