Home Recenzje Aplikacje / Gry / Oprogramowanie Darmowa aplikacja z App Store, która rozwiąże twoje problemy ze snem!
Darmowa aplikacja z App Store, która rozwiąże twoje problemy ze snem!

Darmowa aplikacja z App Store, która rozwiąże twoje problemy ze snem!

0

Witam was wszystkich bardzo serdecznie. Dzisiaj postaram się wam opisać bardzo ciekawą aplikację z App Store pod nazwą Portal, która pozwoli wam zamienić swój pokój (dosłownie!) w oazę spokoju i skupienia, a także po prostu w to, co jest wam potrzebne do zrelaksowania się lub rozwiązania problemów ze snem. O wszystkim opowiem więcej niżej. To co, zaczynamy? Zapraszam do lektury!

Darmowa aplikacja z App Store, która rozwiąże twoje problemy ze snem!

Aplikacja Portal oferuje nam tytułowy portal, który pozwala przenieść się myślami w inne miejsce na świecie. Co fajne — dokładnie też to robi, gdyż dźwięki, które odtwarza są dosłownie nagrane w różnych miejscach na świecie. Możecie poczuć się jak w dżungli na drugim końcu świata, nad morzem, nad ogniskiem i nie tylko. Wszystko po to, aby zrealizować jeden z trzech głównych celów, jedną z trzech głównych funkcji aplikacji. Mówię tu o: śnie, skupieniu lub ucieczce. Uważam, że każda opcja ma w sobie coś ciekawego.

  • Skupienie — możecie wybrać cel, np. naukę do egzaminu i czas, który będzie Wam potrzebny. Muzyka jest bardzo typowa dla takich, które mają pobudzać szare komórki do pracy, nie jest jednak kompletnie irytująca, a wręcz przeciwnie.
  • Sen — funkcja snu pozwoli wam szybciej usnąć do delikatnych brzmień. Ustawcie tutaj także zegar, aby muzyka nie grała przez całą noc, ale tylko do pewnej godziny. Dodatkowo możecie włączyć budzik.
  • Ucieczka — ostatnia funkcja oznacza nic innego jak relaks — oczyszczenie umysłu i chwilka tylko dla siebie. W tym trybie możecie oddychać z aplikacją, dzięki czemu zrelaksujecie się i zapomnicie o szarej rzeczywistości. Dostępnych jest mnóstwo programów związanych z oddychaniem. Jeżeli nigdy nie zwracaliście uwagi na swój oddech, pora to zmienić. To coś, co bardzo przydaje się w stresujących sytuacjach.

Portal można łączyć z innymi aplikacjami, dzięki czemu możecie słuchać ulubionego podcastu, piosenek, audiobooków, poradników i nie tylko, a w tle słuchać delikatnych dźwięków aplikacji Portal, takich jak szum ogniska. Uwierzcie mi, że to połączenie tworzy niesamowity klimat. Gdyby tego było mało, Portal łączy się z oświetleniem smart home, aby dostarczyć wam całkowicie nowe odczucia w stosunku do tego programu. Phillips Hue jest dostępny dla wszystkich użytkowników, a Nanoleaf i Apple HomeKit tylko dla Premium. Po siedmiodniowym okresie próbnym kosztuje niecałe 150 złotych rocznie.

W ustawieniach aplikacji możecie znaleźć opcję zapobiegania blokowania ekranu (aby oglądać animowane filmiki w tle), nocną wersję Portal, widoczność tarczy zegara i wiele więcej. Zachęcam was do instalacji aplikacji Portal bardzo serdecznie. To już jednak koniec na dzisiaj, do zobaczenia niedługo!

Darmowa aplikacja z App Store, która rozwiąże twoje problemy ze snem!

5/5 - (1 vote)
Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam! WAŻNE: w związku z brakiem dostępu do mojej głównej poczty proszę o kierowanie maili na służbową skrzynkę: dominik.rudkowski@applemobile.pl Instagram: https://www.instagram.com/domiss.s/

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *