Home Recenzje Aplikacje / Gry / Oprogramowanie #49 Aplikacja tygodnia – Shine, pokonaj stres i odpocznij!
#49 Aplikacja tygodnia – Shine, pokonaj stres i odpocznij!

#49 Aplikacja tygodnia – Shine, pokonaj stres i odpocznij!

0

Witam Was bardzo serdecznie w kolejnym odcinku z serii pod tytułem „aplikacja tygodnia”. Kontynuujemy nasz maraton, jednak nie zwalniamy tempa. Przed Wami apka Shine, czyli sposób na stres i nie tylko. Każdemu bowiem przyda się odpoczynek!

Shine. Pokonaj stres i odpocznij!

Stres jest coraz częściej obecny w życiu każdego z nas. Niestety, ale nie ma to dobrego wpływu na nasze samopoczucie i funkcjonowanie. Cóż, choć recept jest na niego wiele, często brak po takim stresującym dniu jest nam na nie chęci. Chcemy po prostu się położyć i spać. Z pomocą przychodzi aplikacja pod nazwą Shine, która pozwoli odpocząć i na nowo zacząć cieszyć się życiem. Dlaczego?

Jej społeczność jest niezwykle przyjazna i na każdym kroku uświadamia nas, że nie jesteśmy w tym sami. Po założeniu darmowego konta i ustawieniu celów otrzymamy kilka dodatkowych pytań, które pozwolą jej dostosować program pod nasze oczekiwania. Między innymi będziemy musieli wypisać rzeczy, które ostatnio sprawiły nam przyjemność i za które jesteśmy wdzięczni. Choć wydaje się to bez sensu, tak naprawdę go ma – każdego dnia warto zapisywać swoje postępy, aby mieć na nie szybki widok w przyszłości.

Mamy dostęp do całego, bardzo rozwiniętego panelu dyskusyjnego, na którym możemy wypowiedzieć się i zmotywować użytkowników do pracy nad swoim samopoczuciem. Wyżalicie się, a także przeczytacie wiele naprawdę wartościowych wpisów. Uważam, że najlepszą funkcją tej apki są jednak notatki audio, które możemy odsłuchiwać w celach medytacji i spokoju ducha. Dostępnych jest ich naprawdę dużo, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Jeżeli Shine szczególnie Wam się spodoba, możecie wykupić wersję premium, która oferuje wiele dodatkowych, ekskluzywnych treści. Jak ja to zawsze jednak powtarzam, zupełnie nie jest to wymagane. Z aplikacji możecie korzystać za darmo!

Dodatkowo, dostępnych jest dużo programów „przed snem”. Aplikacja wspiera akcję Black Lives Matter, dzięki czemu udostępnili o tym kilka naprawdę ciekawych materiałów audio. Uważam, że Shine to naprawdę dobry wybór dla tych, którzy żyją pod presją czasu i stres objawia im się szczególnie często. A wy, co o niej sądzicie? Czekam na Wasze komentarze!

#49 Aplikacja tygodnia – Shine, pokonaj stres i odpocznij!

Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam! WAŻNE: w związku z brakiem dostępu do mojej głównej poczty proszę o kierowanie maili na służbową skrzynkę: dominik.rudkowski@applemobile.pl Instagram: https://www.instagram.com/domiss.s/