Home Recenzje Aplikacje / Gry / Oprogramowanie #69 Aplikacja tygodnia – Pzizz. Sposób na głęboki sen i prawdziwe skupienie
#69 Aplikacja tygodnia – Pzizz. Sposób na głęboki sen i prawdziwe skupienie

#69 Aplikacja tygodnia – Pzizz. Sposób na głęboki sen i prawdziwe skupienie

0

Witam Was bardzo serdecznie w kolejnym odcinku „aplikacji tygodnia”. Dzisiaj na tapecie… Pzizz, czyli, moim zdaniem, sposób na głęboki sen i prawdziwe skupienie. Być może wydaje się to dosyć odważne stwierdzenie, bo to tak naprawdę tylko aplikacja, ale sami się zaraz przekonacie. Nie przedłużając… Zaczynajmy!

Pzizz – sposób na głęboki sen i prawdziwe skupienie

Nie jest niczym dziwnym, że niektórzy z nas mają problemy z zasypianiem. Biorą tabletki, stosują się do zaleceń lekarzy, ćwiczą. Czasami to jednak kwestia stresu, ciągłego rozmyślania, przez co stale plączemy sobie wszystko w głowie. Nie uważam, aby aplikacja ta była w jakikolwiek sposób powiązana z tematyką medyczną, jednak wiem, że naprawdę może pomóc. Hej, skoro testowaliście już wszystko, to co Wam szkodzi spróbować czegoś nowego? Kto wie, może rezultaty będą naprawdę zaskakujące.

Dlaczego tak zaryzykowałem tym stwierdzeniem? Cóż, Pzizz jest dla mnie po prostu idealne. Nie dziwie się, że jest także bardzo dobrze oceniane przez innych internautów. Jest świetne w swojej prostocie, gdyż do wyboru mamy tak naprawdę trzy tryby. Sen, drzemka oraz skupienie. Każdy z nich oferuje inne dźwięki oraz głosy, które słyszymy w tle. Zaznaczam tu, że jest to wszystko po angielsku, jednak można je wyłączyć i cieszyć się tylko relaksującymi efektami. Ja, chociaż znam ten język, również z tego rezygnuję – po prostu mnie to rozprasza. Jeżeli już przy tym jesteśmy – uważam, że tryb skupienia niweluje to najlepiej z wszystkich apek. Możemy zaznaczyć intensywny tryb, który naprawdę daje radę i działa. Przetestowane podczas nauki!

Wszystko warto zsynchronizować z aplikacją systemową Zegar, aby móc kontrolować program najbardziej. Możecie ustalić po jakim czasie ma wyłączyć się głos, a po jakim dźwięk – całkowicie. Fajne jest też zanikanie, czyli spokojne, powolne wyłączanie w miarę upływu czasu. Nie ukrywam, że Pzizz zrobiło na mnie ogromne wrażenie i liczę, że pomoże mi jeszcze w wielu sytuacjach, gdy sen będzie dla mnie wyzwaniem.

#69 Aplikacja tygodnia – Pzizz. Sposób na głęboki sen i prawdziwe skupienie

Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam! WAŻNE: w związku z brakiem dostępu do mojej głównej poczty proszę o kierowanie maili na służbową skrzynkę: dominik.rudkowski@applemobile.pl Instagram: https://www.instagram.com/domiss.s/

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *