Home Recenzje Aplikacje / Gry / Oprogramowanie Dispo – niesamowita, realistyczna aplikacja-polaroid, za darmo z App Store!
Dispo – niesamowita, realistyczna aplikacja-polaroid, za darmo z App Store!

Dispo – niesamowita, realistyczna aplikacja-polaroid, za darmo z App Store!

0

Witam Was wszystkich bardzo serdecznie. Chciałbym przedstawić Wam mega realistyczną aplikację, która jest tak naprawdę polaroidem. Pozwala na wywoływanie (to słowo klucz, które wyjaśnię niżej) zdjęć, które mają na sobie ten genialny efekt vintage. Zapraszam do lektury!

Dispo – niesamowita, realistyczna aplikacja-polaroid, za darmo z App Store!

Kojarzycie Madison Beer? To bardzo popularna piosenkarka z USA, która, swoją drogą, wczoraj wydała swój debiutancki album. Nie o to jednak chodzi – ulubionym jej efektem na wstawianych przez nią zdjęciach na Instagramie jest właśnie ten z tej aplikacji. Aby było śmieszniej – jej kumpel jest twórcą Dispo! Możecie więc sami tworzyć świetne zdjęcia, z jednym haczykiem nie do przeskoczenia – musicie poczekać do 9:00 rano, aby zdjęcia zostały wywołane. Pozwala to poczuć realizm. Może trochę denerwować, ale hej – o to właśnie tu chodzi. Społeczność Dispo jest niesamowita i tętni życiem dopiero od kilku dni, gdyż właśnie teraz program dostał genialną aktualizację interfejsu. Swoją drogą – jak Wam się on podoba? Moim zdaniem jest genialny!

Przechodzimy dalej. Zrobienie zdjęcia to pestka. Wybieramy też stworzoną przez siebie wcześniej kliszę, która jest czymś na zasadzie tablicy w aplikacji Pinterest. Po prostu tutaj zapisujemy swoje zdjęcia o konkretnej tematyce. Fajnie, czyż nie? Dostępna jest także zakładka powiadomień, a sam aparat jest bardzo wygodny i mega podobny do tego oryginalnego. Wszystko w zielonym, neonowym kolorze. Jest on niesamowicie charakterystyczny, a intro przy wejściu do apki jest przecudowne. Bardzo się nią zachwycam, bo jest darmowa, a oferuje tak wiele!

Nie pozostało mi nic więcej niż zaprosić Was do instalacji Dispo. Tak, jak wspomniałem wyżej – znajdziecie ją za darmo w App Store. Skusicie się? Oczywiście czekam na Wasze komentarze, gdyż nie tylko moja opinia liczy się na tej stronie. Pamiętajcie, aby zerknąć też okiem na pozostałe przeglądy i zestawienia aplikacji na applemobile.pl. Do zobaczenia już niedługo, trzymajcie się ciepło. Pa!

Dispo – niesamowita, realistyczna aplikacja-polaroid, za darmo z App Store!

Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam! WAŻNE: w związku z brakiem dostępu do mojej głównej poczty proszę o kierowanie maili na służbową skrzynkę: dominik.rudkowski@applemobile.pl Instagram: https://www.instagram.com/domiss.s/

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *