Home Newsy Smart głośnik od Apple testowany przez pracowników firmy
Smart głośnik od Apple testowany przez pracowników firmy

Smart głośnik od Apple testowany przez pracowników firmy

0

Ostatnio gorącym tematem goszczącym na portalach technologicznych jest inteligentny głośnik nad jakim Apple rzekomo kończy właśnie prace. Gadżet będący odpowiedzią kalifornijskiej firmy na takie produkty jak Amazon Echo, czy Google Home ma zostać zaprezentowany jeszcze w czerwcu tego roku podczas WWDC 2017.

Przynajmniej takich optymistycznych wieści dostarczają nieoficjalnie media. Kolejne plotki mogą fakt ten potwierdzać. Okazuje się bowiem, że inteligentny głośnik od Apple od kilku miesięcy testowany jest przez pracowników firmy w ich własnych domach. Wieści takich dostarcza serwis Bloomberg.

Jeśli informacje te są autentyczne, to istnieje duże prawdopodobieństwo, że rzekomy głośnik jest już gotowy do wprowadzenia do oferty, a tym samym może zostać zaprezentowany podczas najbliższej konferencji. Wiele plotek sugeruje, że urządzenie zostanie wyposażonej w ekran dotykowy ułatwiający korzystanie z asystenta głosowego Siri. Ma ono mieć kształt przypominający konstrukcję komputera Mac Pro. Boczne ściany gadżetu osłonięte będą maskownicą głośników. w górnej części zaś znajdą się przyciski sterujące.

Całość ma cechować wysoka jakość dźwięku dzięki zastosowanej technologii firmy Beats.

Źródło: Bloomberg

 

Smart głośnik od Apple testowany przez pracowników firmy

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)