Home Newsy Smart Cover w częściach
Smart Cover w częściach
0

Smart Cover w częściach

0

O rewolucyjnej okładce Smart Cover pisaliśmy już jakiś czas temu i zdążyliśmy się do niej przyzwyczaić. Wielu jednak stale nurtuje pytanie: jak coś tak prostego może być tak funkcjonalne ?

Dzięki analizie dokonanej przez serwis ifixit.com możemy dowiedzieć się czegoś więcej o tym akcesorium. Smart Cover powstawał jednocześnie z iPadem 2. Dzięki temu również sam iPad 2 swoją konstrukcję dopasował do jego potrzeb. Zarówno w tablecie, jak i w etui znajdują się magnesy. Niektóre służą do przyczepienia go do ekranu, a pozostałe umożliwiają uśpienie iPada.

W rzeczywistości moglibyśmy go uśpić przez przyłożenie dowolnych magnesów w odpowiednich miejscach przy krawędziach urządzenia. Dla wszystkich magnesów znaleziono już dodatkowe zastosowanie, przedstawione na zdjęciu poniżej, ale nie polecamy praktykowania tego pomysłu, chyba że na własną odpowiedzialność 🙂

Podłużne moduły okładki są plastikowe, poza jednym, który jest blaszką przylegającą do magnesów w celu stworzenia trójkątnej podstawki. Praktyczne zastosowanie wszystkich magnesów w sposób autoryzowany przez producenta przedstawia poniższe wideo.

Dodatkowymi zaletami Smart Covera jest oczywiście ochrona przed zabrudzeniem lub zarysowaniem ekranu. W zasadzie akcesorium to jest pozycją na tyle obowiązkową że powinno być sprzedawane w komplecie z tabletem.

korekta: Iwona Chmiel

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *