Home Newsy iPad 2 w Polsce od piątku!
iPad 2 w Polsce od piątku!
2

iPad 2 w Polsce od piątku!

2

iPad 2Firma Apple oficjalnie potwierdziła, że od piątku w Polsce będzie można kupić drugą generację multimedialnego tabletu internetowego iPad 2. Start sprzedaży nastąpi w tym samym momencie, co w 25 krajach na całym świecie.

iPad 2 będzie dostępny w Polsce, jak i we wszystkich nowych krajach, po godzinie 17 lokalnego czasu. Wtedy w sklepach Apple albo u oficjalnych dystrybutorów będzie można dostać iPada 2.

Sprzedaż w Internecie rozpocznie się po godzinie 1 w nocy.

iPad 2 od piątku będzie dostępnych w następujących państwach: Australia, Austria, Belgia, Kanada, Dania, Finlandia, Francja, Niemcy, Grecja, Węgry, Islandia, Irlandia, Włochy, Luksemburg, Meksyk, Holandia, Nowa Zelandia, Norwegia, Polska, Portugalia, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria i Wielka Brytania. Warto dodać, że Czechy przesunęły premierę o miesiąc.

Natomiast od kwietnia tablet będzie można kupić w Hong Kongu, Korei i Singapurze.

korekta: Iwona Chmiel

tags:
Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

Comment(2)

  1. I co z tego? Proszę zadzwonić do pierwszego lepszego APPLE store w Polsce i powiedzą że jeszcze nie dotarło albo w ograniczonej ilości 10 sztuk!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *