Dostaniemy iPhone-a w wersji mini ?
0

Dostaniemy iPhone-a w wersji mini ?

0

Według niepotwierdzonych informacji udzielonych przez serwis bloomberg.com Apple pracuje nad zminiaturyzowaną wersją iPhone’a.

Urządzenie to miałoby być mniejsze o ok. 1/3 od normalnego iPhone’a.
W temacie jego wyglądu nie należy się jednak sugerowaćpowyższą grafiką- jeśli informacja o wypuszczeniu podobnego urządzenia potwierdzi się, będziemy udzielać bardziej szczegółowych informacji na ten temat.

Telefon ten byłby bezpośrednim konkurentem podobnych urządzeń z systemem Android. Mniejszy iPhone miałby równe szanse w tej konkurencji dzięki cenie, która miałaby się wahać  w okolicach 200 $ ( ok. 600 zł ).

W podobnej cenie już teraz możemy otrzymać iPhone’a 4, ale pod warunkiem że zwiążemy się 2 – 3 letnią umową z operatorem. Propozycja ta była by faktycznie korzystna dla oszczędniejszych oraz dla tych, którzy cenią małe wymiary urządzeń elektronicznych.

W sieci pojawiły się już spekulacje, czy mniejsza wersja iPhone’a nie okaże się jego piątą generacją, ale opierając się na dotychczasowych informacjach na temat iPhone’a 5 (o których już pisaliśmy), szczerze wątpimy w tę wersję.

Jeśli zatem mniejszy iPhone pojawi się na rynku, będzie to dodatkowa propozycja Apple. Oficjalne potwierdzenie premiery tego urządzenia być może usłyszymy już w czerwcu.

korekta: Iwona Chmiel

Oceń post
tags:

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *