Home Newsy Słuchawki AirPods z jeszcze lepszą sprzedażą w 2018 roku
Słuchawki AirPods z jeszcze lepszą sprzedażą w 2018 roku
0

Słuchawki AirPods z jeszcze lepszą sprzedażą w 2018 roku

0

Słuchawki AirPods długo musiały stawiać czoła ograniczonej podaży. Ich znikoma dostępność już w dniu debiutu na rynku, a potem kontynuowana przez wiele miesięcy testowała na nabywcach poziom cierpliwości. Czas oczekiwania na kuriera był nieludzko długi (zaraz po premierze nawet 8 tygodni) i tak naprawdę dopiero po blisko roku sytuacja uległa stabilizacji.

Dziś czas oczekiwania na realizację zamówienia wynosi standardowe 3 dni, a wszystko dzięki zabiegowi zwiększenia liczby dostawców tego akcesorium. Co ciekawe mimo wspomnianych niedociągnięć w dystrybucji gadżet w Stanach Zjednoczonych sprzedaje się bardzo dobrze i posiada obecnie 85 % udział w sprzedaży słuchawek bezprzewodowych ogółem. O sukcesie można mówić również na rynkach europejskich, gdzie po AirPods sięga coraz więcej konsumentów.

Jak sugeruje analityk Ming Chi Kuo słuchawki bezprzewodowe od Apple jeszcze nie osiągnęły apogeum w generowaniu zysków. Będą one bowiem sprzedawały się jeszcze lepiej w 2018 roku, w którym kalifornijska firma możne znaleźć nawet 28 milionów nabywców na to akcesorium. Oznacza to, że osiągną one jeszcze lepszy wynik niż w tym roku. Atrakcyjność gadżetu wzrośnie wraz z wprowadzeniem na rynek zapowiadanego etui ze wsparciem dla ładowania indukcyjnego. To ma znaleźć się w ofercie podobno jeszcze w grudniu.

Źródło: 9To5Mac

 

Słuchawki AirPods z jeszcze lepszą sprzedażą w 2018 roku

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)