Home Newsy Sprzedaż słuchawek AirPods będzie lepsza niż zegarka Apple Watch
Sprzedaż słuchawek AirPods będzie lepsza niż zegarka Apple Watch
0

Sprzedaż słuchawek AirPods będzie lepsza niż zegarka Apple Watch

0

Według dalekosiężnych szacunków Gene’a Munstera, który od lat zajmuje się analizą wyników sprzedażowych produktów Apple w 2022 roku bezprzewodowe słuchawki kalifornijskiego producenta zdominują pod kątem zysków jabłkowy zegarek.

Zdaniem autora raportu to właśnie słuchawki AirPods wygenerują w roku fiskalnym obejmującym 2022 rok większy dochód ze sprzedaży niż inteligentny zegarek z nadgryzionym jabłkiem w logo. Gadżet będzie cieszyć się ogromnym zainteresowaniem klienteli również ze względu na to, że kolejne modele doczekają się ewolucji pod kątem jakości brzmienia, mimo, iż jego cena może wzrosnąć nawet do 200 dolarów amerykańskich za sztukę.

Obecnie słuchawki AirPods kosztują 149 dolarów, a najtańsza wersja zegarka Apple Watch Series 2 269 USD. Co ciekawe przy okazji każdego ze sprawozdań finansowych jakie miały miejsce w przeszłości dane dotyczące zysków ze sprzedaży Apple Watch’a oraz słuchawek AirPods są sumowane w kategorii Inne. Uniemożliwia to wnikliwą ocenę jakim popytem cieszy się każdy z tych gadżetów z osobna.

Ostatnie badania satysfakcji klienta wykazały, iż użytkownicy słuchawek AirPods w 98 % są bardzo zadowoleni z tego akcesorium.

Źródło: MacRumors

 

Sprzedaż słuchawek AirPods będzie lepsza niż zegarka Apple Watch

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)