Home Newsy Słuchawki AirPods cieszą się dużym popytem, gorzej z dostępnością
Słuchawki AirPods cieszą się dużym popytem, gorzej z dostępnością
0

Słuchawki AirPods cieszą się dużym popytem, gorzej z dostępnością

0

Sprzedaż pierwszych bezprzewodowych słuchawek od Apple ruszyła z problemami magazynowymi w grudniu zeszłego roku kiedy to po zakupie czekało się na nie całymi tygodniami. Pierwsze modele trafiły jednak w końcu do rąk właścicieli, a w sieci pojawiły się pierwsze, często pochlebne recenzje.

Z biegiem czasu słuchawki AirPods zaczęło nabywać coraz więcej osób, a firmy analizujące rynek jednogłośnie wysuwały wnioski, że gadżet ten cieszy się ogromną popularnością. Firmy badające zadowolenie konsumenta z użytkowania różnych produktów zaś oszacowały, że aż 98 % właścicieli słuchawek AirPods jest z nich zadowolona. Ponad pół roku od debiutu rynkowego jabłkowego akcesorium jednak sytuacja z dostępnością nadal nie wyglada za dobrze.

Najnowsze raporty sugerują, iż Apple zwiększyło produkcję słuchawek AirPods bowiem popyt na nie nadal przewyższa zasoby magazynowe. Oznacza to, że nadal na gadżet zaraz po zakupie trzeba czekać cztery tygodnie. Jeszcze niedawno termin ten w ekstremalnych sytuacjach sięgał nawet sześciu tygodni. Można zatem mieć nadzieję, że niebawem czas oczekiwania na kuriera znacznie się skróci.

Źródło: MacRumors

 

Słuchawki AirPods cieszą się dużym popytem, gorzej z dostępnością

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)