Home Newsy Przedni panel iPhone’a 8 na zdjęciach
Przedni panel iPhone’a 8 na zdjęciach
0

Przedni panel iPhone’a 8 na zdjęciach

0

Kiedy kilka dni temu świat technologiczny obiegła informacja, że iPhone 8 trafił właśnie do masowej produkcji wiele osób śledzących tematykę urządzenia liczyło na publikację pierwszych autentycznych fotografii pochodzących wprost w fabryki Foxconn.

Na zdjęcia nie trzeba było długo czekać, bowiem kilka dni po uruchomieniu produkcji w sieci znalazł się schemat techniczny ukazujący między innymi akumulator iPhone’a 8 oraz moduł ładowania indukcyjnego.

Najnowsza publikacja przedstawia zaś przedni panel urządzenia. Zdjęcie podobnie jak poprzednie zostało wykonane w fabryce Foxconn odpowiedzialnej za produkcje smartfona, a więc prawdopodobnie przeciek jest autentyczny. Potwierdzają się zatem nieoficjalne informacje związane ze zniknięciem tradycyjnego przycisku Home i zastąpieniem go wirtualna wersją.

Przedni panel zostanie także prawie całkowicie pozbawiony ramek wokół ekranu, a w jego górnej części znajdzie się wycięcie na kamerę, głośnik oraz czujniki. Taką konstrukcję potwierdził tez swego czasu rysunek zamieszczony w kodzie systemu dedykowanego głośnikowi HomePod.

Źródło: Onetech

 

Przedni panel iPhone’a 8 na zdjęciach

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)