Home Newsy Ostatnia aktualizacja iOS i problemy z Face ID
Ostatnia aktualizacja iOS i problemy z Face ID
0

Ostatnia aktualizacja iOS i problemy z Face ID

0

Apple ostatnio poprawia swoje oprogramowanie i poprawia lecz za każdym razem coś idzie nie tak i na światło dzienne wychodzą kolejne błędy. Jedne są poprawione jednak ich miejsce od razu zajmują nowe niedociągnięcia i jak by tego było mało znajdujące się w tej samej paczce instalacyjnej.

Nie tak dawno, bo kilka dni temu na serwerach Apple zawitała oficjalna wersja systemu iOS 11.2. Szybko okazało się, że doskwiera jej błąd okrzyknięty mianem „2 grudnia”, który w tytułowym dniu powodował u wielu użytkowników samoczynny reset urządzenia.

Z tego też powodu kalifornijska firma wydała aktualizację, która nieszablonowo ukazała się w sobotę z samego rana. Update uporał się z felerem ale… ta sama aktualizacja kryła niespodziankę dla użytkowników iPhone’a X. Część właścicieli flagowca bowiem skarży się po dokonaniu instalacji na niedziałającą funkcję Face ID.

Na szczęście rozwiązaniem problemu jest ponowne uruchomienie urządzenia. Przykry fakt jednak dotyczący jakiegoś bliżej nieokreślonego niedbalstwa ze strony Apple pozostaje w pamięci, tym bardziej, iż ostatnio takie wpadki kalifornijskiej firmy są na porządku dziennym.

Źródło: Onetech

 

Ostatnia aktualizacja iOS i problemy z Face ID

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)