Home Newsy Po raz kolejny o dostępności iPhone’a X
Po raz kolejny o dostępności iPhone’a X
0

Po raz kolejny o dostępności iPhone’a X

0

Koszmar – tak można określić sytuację jaką wróży flagowcowi od Apple większość analityków odnośnie jego sprzedaży w pierwszych miesiącach od debiutu na rynku. Urządzeniu mają jak już wiadomo towarzyszyć opóźnienia w realizacji zamówień wynikające z problemów z produkcją zaawansowanych technologicznie komponentów.

Swoje pięć groszy w tym temacie dorzuca też w swoim najnowszym raporcie Ming Chi Kuo twierdząc, że iPhone X będzie sprzedawał się nadzwyczaj dobrze, choć problemy z jego dostępnością mogą potrwać nawet do połowy przyszłego roku. Do grudnia 2017 Apple może dostać zamówienia nawet na 50 mln egzemplarzy smartfona lecz nie będzie w stanie zaspokoić tego popytu. Masowa produkcja wyczekiwanego sprzętu bowiem ruszy dopiero w przyszłym miesiącu.

Według analityka, który często trafnie spekuluje problem w produkcji stanowi zaawansowana kamera TrueDepth składająca się ze sporej ilości czujników. Zauważa on również, że zainteresowanie dostępnymi już modelami 8 oraz 8 Plus jest znikome, a fakt ten wynika z oczekiwania użytkowników na rynkowy debiut flagowca, który ze względu na innowacyjną konstrukcję wzbudza większe zainteresowanie.

Źródło: 9To5Mac

 

Po raz kolejny o dostępności iPhone’a X

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)