Home Newsy Problemy z iPhone’m X
Problemy z iPhone’m X
0

Problemy z iPhone’m X

0

To już stało się tradycją, że na rynku zaraz po premierze jabłkowych urządzeń doskwierają im mniej lub bardziej frustrujące problemy. Niektóre z nich są ewidentnie związane z wadami produkcyjnymi i nie jest żadną nowością, że spora ich cześć nakręca kolejne afery. Nie inaczej stało się w przypadku iPhone’a X – najdroższego smartfona Apple.

Tuż po premierze rynkowej kiedy pierwsze egzemplarze urządzenia znalazły swoich właścicieli do sieci zaczęły napływać skargi związane najpierw z ekranem tego urządzenia. U niektórych użytkowników zaczęły bowiem pojawiać się pęcherze w rogach wyświetlacza, co może być spowodowane rozwarstwianiem się kleju. Pęcherzyki po naciśnięciu znikają na 10-15 minut by znów oszpecać ekran. Część osób zauważyła również, iż dola część ich wyświetlacza jest bardzo podatna na zabrudzenia i odciski palców, co może być związane z wadliwie nałożoną powłoką oleofobową.

To jednak nie koniec listy niedoróbek. Niektórzy użytkownicy serwisu Reddit oraz czytelnicy portalu MacRumors zauważyli, iż ekran nie reaguje na dotyk kiedy urządzenie znajduje się w otoczeniu o niskiej temperaturze. Apple jest świadome problemu i wydało stosowny komunikat zapewniając, że już niebawem ukaże się aktualizacja systemu iOS 11 niwelująca to niedociągnięcie. Warto jednak przypomnieć, że zgodnie z oficjalnymi informacjami Apple optymalnym zakresem temperatur przy którym ekran powinien zachować swoją stabilność działania jest poziom od 0 do 35 stopni. Niestety zgłaszany problem mieści się w tej tolerancji.

Źródło: MacRumors

 

Problemy z iPhone’m X

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)