Pierwsze problemy z Samsung Galaxy S8

Pierwsze problemy z Samsung Galaxy S8

0

Koreański producent blisko trzy tygodnie temu zaprezentował na specjalnej konferencji kolejną wersję swojego flagowego smartfona. Samsung Galaxy S8, bo o nim mowa szybko zaskarbił sobie serca pokaźnej rzeszy użytkowników. Urządzenie wzbudziło ogromne zainteresowanie pomimo ubiegłorocznych problemów producenta z poprzednikiem i jego wybuchającą baterią.

Samsung Galaxy S8 konstrukcyjnie i funkcjonalnie bije konkurencję na głowę i w pełni zasłużył sobie na miano najbardziej nowoczesnego smartfona na rynku w chwili obecnej. Niestety jak się okazuje i tym razem nie obyło się bez wad technicznych. Smartfon od niedawna gości na sklepowych półkach, a pierwsze jego egzemplarze znalazły się już w rękach użytkowników. Skarżą się oni niestety na problemy z ekranem.

Posiadacze smartfona z południowej Korei zauważyli, iż wyświetlacz podczas pracy cechuje czerwona poświata. Problem dotyczy oczywiście pewnej części użytkowników, choć ich liczba stale rośnie. Samsung w odpowiedzi na napływające reklamacje zaleca próbę wyeliminowania niedogodności z użyciem ustawień telefonu. Jeśli zaś praktyka ta nie przyniesie oczekiwanego efektu można nieodpłatnie wymienić wadliwy smartfon na nowe urządzenie.

Co ciekawe spora część użytkowników zauważa, że zmiana ustawień nie likwiduje wyświetlanej poświaty, a więc metoda producenta jest bezskuteczna. Póki co trzeba mieć nadzieję, że problem dotyczy wyłącznie konkretnej partii urządzeń, które zeszły z taśmy produkcyjnej. Z drugiej strony coraz częściej zdarza się czołowym firmom wypuszczać na rynek nie do końca dopracowane technicznie urządzenia, buble, wadliwe produkty, za które konsument słono płaci.

Źródło: Simlock24

 

Pierwsze problemy z Samsung Galaxy S8

Oceń post
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *