Home Newsy iPhone X z kolejnymi problemami
iPhone X z kolejnymi problemami
0

iPhone X z kolejnymi problemami

0

Mijają lekko ponad trzy tygodnie od daty rynkowego debiutu iPhone’a X, a do sieci napływa coraz więcej skarg dotyczących ekranu tego urządzenia. Póki co jest to najbardziej problematyczny element konstrukcji smartfona dający wiele powodów do narzekań świeżo upieczonym użytkownikom. Już kilka dni temu raportowano o pojawiającej się w niektórych egzemplarzach flagowca zielonej linii przy jednej z krawędzi ekranu, bądź powstających w rogach wyświetlacza pęcherzach.

Swego czasu spora część użytkowników zauważyła również, iż ekran nie reaguje poprawnie na dotyk jeśli element ten został wystawiony na działanie niskich temperatur panujących w otoczeniu. Na szczęście ta konkretna wada została wyeliminowana przez jedną z aktualizacji systemowych. Kolejny problem wydaje się nico poważniejszy i raczej niezwiązany z kwestiami oprogramowania.

Jeden z użytkowników iPhone’a X pochwalił się na filmie przypadłością dotyczącą źle przymocowanego ekranu, który pod naciskiem palców wydaje charakterystyczne kliknięcia. To jednak nie wszystko. W pewnym momencie bowiem dola część ekranu przestaje reagować na dotyk. Całe zachowanie urządzenia można zobaczyć na filmie poniżej.

Źródło: Onetech

 

iPhone X z kolejnymi problemami

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)