Home Newsy iPhone X Plus we wspaniałym koncepcie
iPhone X Plus we wspaniałym koncepcie
0

iPhone X Plus we wspaniałym koncepcie

0

Wiele plotek sugeruje, iż w przyszłym roku do oferty Apple trafi większa, bo wyposażona w ekran o przekątnej ponad 6 cali wersja iPhone’a X. Domniema się, że każdy z przyszłych modeli nie będzie wyróżniać się wyglądem od obecnego flagowca. Zmiany mają zajść głównie we wnętrzu urządzeń oraz w pojawieniu się wspomnianej już wersji Plus.

Temat podchwycił Martin Hajek znany z tworzenia bardzo realistycznych wizji nadchodzących urządzeń od Apple. W swojej najnowszej pracy zaprezentował on prawdopodobny wygląd i rozmiar wyposażonego w ekran o przekątnej 6,4 cala smartfona. W sieci już ochrzczono go mianem X Plus.

Zdaniem analityków w przyszłym roku Apple zaoferuje dwa modele jabłkowej słuchawki, z których jeden będzie posiadał wyświetlacz wielkości iPhone’a X, a drugi wspomniane już 6,4 cala. Do produkcji zostaną wykorzystane te same materiały czyli stal oraz szkło. Zmienić ma się nieco konstrukcja stalowej ramy, na którą składać się będzie więcej elementów. Ma to poprawić jakość transmisji danych. Apple dopilnuje też aby w przyszłym roku nie było problemów z dostępnością smartfonów zaraz po debiucie rynkowym.

Źródło: Martin Hajek

 

iPhone X Plus we wspaniałym koncepcie

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)