Home Newsy Grafiki przedstawiające iPhone’a X Plus
Grafiki przedstawiające iPhone’a X Plus
0

Grafiki przedstawiające iPhone’a X Plus

0

Niedawne plotki jakie pojawiły się w sieci sugerują, że w przyszłym roku zadebiutują dwa modele iPhone’a wyposażone w ekran typu OLED, z których drugi posiadać będzie wyświetlacz o przekątnej 6,4 cala, zaś wielkością ma być on zbliżony do gabarytów obecnych modeli oznaczonych jako Plus.

Konstrukcja wizualnie zapewne nieznacznie się zmieni w stosunku do mającego pojawić się już 3 listopada iPhone’a X i praktycznie zostanie ona zachowana w znanym już nam stanie. Nowością będzie kilka świeżych funkcji i wspomniany już większy model smartfona. Apple rzekomo już prowadzi rozmowy z firmą Samsung Display w zakresie produkcji odpowiedniej ilości ekranów dla tych urządzeń.

Tymczasem w serwisie iDropNews pojawił się koncept przedstawiający większą odsłonę iPhone’a inspirowany tymi właśnie, nieoficjalnymi informacjami. Cała galeria dostępna jest na stronie serwisu, warto zerknąć.

Schodząc jednak na ziemię warto przypomnieć, że iPhone X zadebiutuje na rynku 3 listopada, choć w mocno ograniczonej ilości. Przedsprzedaż na to urządzenie w Polsce rozpocznie się 27 października o godzinie 9:01.

Źródło: iDropNews

 

Grafiki przedstawiające iPhone’a X Plus

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)