Home Newsy Apple wydaje oficjalną wersję iOS 11.1.1
Apple wydaje oficjalną wersję iOS 11.1.1
0

Apple wydaje oficjalną wersję iOS 11.1.1

0

Wczoraj wieczorem na serwerach Apple znalazła się oficjalna wersja systemu iOS 11.1.1, która rozprawia się z dwoma największymi błędami jakie doskwierały użytkownikom od czasu wydania finalnej wersji iOS 11 we wrześniu. Instalacja jak zwykle zalecana jest wszystkim osobom posiadającym kompatybilne urządzenia.

Najnowsza odsłona softu naprawia błąd związany z autokorektą, która w niektórych przypadkach zamieniała literę „i” na „A[?]”. Apple skupiło się również na asystencie głosowym Siri, którego do tej pory w żaden sposób nie można było aktywować z użyciem komendy „Hey Siri”. Update dostępny jest z poziomu urządzenia w systemowych Ustawieniach Ogólnych i zakładce Aktualizacje. Można jej dokonać również przy użyciu aplikacji iTunes na komputerze.

Warto dodać, iż poprzednia wersja softu oznaczona jako iOS 11.1 wniosła na pokład wiele nowych funkcjonalności. Ikony emoji zostały wzbogacone o nowe grafiki, przywrócono opcję przełączania się do widoku uruchomionych aplikacji z użyciem 3D Touch, załatano również poważną lukę bezpieczeństwa dotyczącą sieci bezprzewodowej WiFi.

Źródło: Apple

 

Apple wydaje oficjalną wersję iOS 11.1.1

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)