Home Newsy Wzrośnie popyt na słuchawki AirPods. Winny Apple Watch 3 generacji?
Wzrośnie popyt na słuchawki AirPods. Winny Apple Watch 3 generacji?
0

Wzrośnie popyt na słuchawki AirPods. Winny Apple Watch 3 generacji?

0

Wiele osób czekało na trzecią generację jabłkowego zegarka wyposażoną w moduł LTE pozwalający korzystać z gadżetu niezależnie od iPhone’a. W krajach, w których operatorzy sieci komórkowych wspierają standard eSIM Apple Watch Series 3 może cieszyć się ogromnym zainteresowaniem, a wraz z nim bezprzewodowe słuchawki AirPods.

Do konkluzji takich doszli redaktorzy serwisu DigiTimes posiłkując się informacjami pochodzącymi wprost od firm należących do łańcucha dostaw Apple. Najnowszy raport opublikowany na łamach portalu szacuje, iż sprzedaż słuchawek AirPods oraz najnowszej generacji zegarka Apple Watch ze wsparciem dla sieci komórkowej wzrośnie.

Na taki stan rzeczy mają wpłynąć dwa główne czynniki. Po pierwsze słuchawki AirPods są obecnie po wielu miesiącach trudności łatwo dostępne. Czas realizacji zamówień na ten gadżet zmniejszył się około ośmiokrotnie od czasu premiery. Aktualnie na dostawę trzeba czekać od 2 do maksymalnie pięciu dni, a okres oczekiwania wciąż się skraca.

Niezależność Apple Watch’a Series 3 z LTE, to kolejny czynnik korzystnie wpływający na sprzedaż obu wspomnianych gadżetów. Nie dość, że wbudowany moduł sieci komórkowej już sam w sobie jest kuszący w krajach, gdzie standard eSIM jest wspierany, to wynikająca z niego niezależność zegarka przyczyni się do zwiększenia zainteresowania słuchawkami wśród użytkowników.

Warto również w tym miejscu dodać, że Apple w ostatnim czasie przyspieszyło dostawę zegarka Apple Watch najnowszej generacji. Początkowo czas realizacji datowany był na połowę października. Obecnie urządzenia te są już wysyłane, więc do nabywców powinny trafić w przeciągu najbliższych dni.

Źródło: MacRumors

 

Wzrośnie popyt na słuchawki AirPods. Winny Apple Watch 3 generacji?

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)