Home Newsy Niebawem pojawi się Apple Pay Cash
Niebawem pojawi się Apple Pay Cash
0

Niebawem pojawi się Apple Pay Cash

0

Wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazują, że już niedługo do użytku zostanie oddana usługa Apple Pay Cash dumnie prezentowana w czerwcu tego roku na konferencji WWDC poświęconej deweloperom. Wówczas panowało przekonanie, iż pojawi się ona wraz z finalną wersją systemu iOS 11 we wrześniu, tymczasem stało się inaczej.

Wydany parę tygodni temu system iOS 11 ostatecznie został pozbawiony kilku opcji w tym właśnie wsparcia dla usługi Apple Pay Cash, czyli funkcji przesyłania pieniędzy w ramach usługi iMessage pomiędzy jej użytkownikami. Pojawiły się spekulacje, że element ten zostanie dodany do platformy iOS 11 wraz z aktualizacją podnoszącą ją do wersji 11.1.

Co ciekawe od tamtego czasu pojawiła się już pierwsza odsłona poglądowa systemu IOS 11.1 lecz i ona nie zawiera wsparcia dla wspomnianej opcji. Wiadomo jednak, że finalnie może ona zostać zaimplementowana do oprogramowania z końcem października lub początkiem listopada kiedy to światło dzienne ujrzy ostateczna wersja iOS 11.1. Wskazuje na to również fakt, że usługa Apple Pay Cash jest obecnie w fazie beta testów, której w praktyce przyglądają się pracownicy Apple.

Niejaki Chuck SaaS twierdzi, że jest w kontakcie z jedną z zatrudnionych w Apple osób, a ta rzekomo testuje funkcję na specjalnie certyfikowanym urządzeniu pracującym pod kontrolą systemu iOS 11.1 beta. Ten ostatni podzielił się też dwoma zrzutami ekranu, które udostępniamy poniżej.

Źródło: MacRumors

 

Niebawem pojawi się Apple Pay Cash

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)