Home Newsy Testy Apple Pay Cash nabierają rozpędu
Testy Apple Pay Cash nabierają rozpędu
0

Testy Apple Pay Cash nabierają rozpędu

0

Usługa Apple Pay Cash pozwalająca na transfer pieniędzy z poziomu aplikacji iMessage pomiędzy jej użytkownikami jest obecnie zablokowana w systemie iOS 11. Jest to jedna z funkcji, która w finalnej wersji oprogramowania z Cupertino nie znalazła się w użytku, bowiem od jakiegoś czasu wciąż jest testowana przez załogę kalifornijskiej firmy.

Okazuje się, że testy zataczają coraz szersze kręgi, bowiem właśnie wyszły poza mury kampusu Apple. Jak donosi serwis MacRumors obecnie usługa Apple Pay Cash w wersji beta znajduje się w rękach pracowników salonów firmowych Apple. Cześć z nich została poproszona o zaktualizowanie systemu do wersji iOS 11.1 i pobranie specjalnego, dodatkowego profilu odblokowującego funkcję Apple Pay Cash w programie iMessage.

Do aktywacji usługi potrzebna jest weryfikacja użytkownika z imienia, nazwiska oraz adresu. Wymagane jest również podanie numeru ubezpieczenia społecznego (Social Security Number). Zgodnie z nieco lakonicznym komunikatem Apple opcja ta trafi do rąk wszystkich użytkowników systemu iOS 11 już tej jesieni. Szacuje się, że nastąpi to wraz z wydaniem aktualizacji iOS 11.1, czyli na początku listopada.

Źródło: MacRumors

 

Testy Apple Pay Cash nabierają rozpędu

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)