Home Newsy Makieta iPhone’a X Plus
Makieta iPhone’a X Plus
0

Makieta iPhone’a X Plus

0

Niemal za pewnik można uznać treść wielu plotek nieoficjalnie głoszących, iż w przyszłym roku do oferty Apple trafi większa odsłona iPhone’a X będąca kontynuacją rodziny Plus. Model konstrukcyjnie czerpać ma inspirację z obecnego flagowca jednak wyróżniać będzie go wielkość ekranu kształtująca się w okolicach 6,5 cala.

Przyznam szczerze, że sam czekam na takiego giganta, bowiem dawno już porzuciłem iPada na rzecz iPhone’a w wersji Plus. Nie jest przesadnie duży, a wyświetlacz zapewnia w miarę wygodne użytkowanie. Z iPadem często miałem problem z gabarytami w środowisku komunikacji miejskiej, którą często podróżuję, a w czasie przemieszczania się często też pracuję.

Benjamin Geskin pokusił się o stworzenie makiety nadchodzącego urządzenia i porównał ją pod kątem prawdopodobnych rozmiarów z obecnym flagowcem, a także z iPhone’m 8 Plus. Dopiero na drugim zdjęciu widać jak spory będzie ekran w nadchodzącym modelu przy zachowaniu gabarytów modelu Plus. Niestety można przyjąć jako pewnik, że iPhone X Plus będzie cenowo zaporowy dla wielu osób. Szacuje się, iż urządzenie będzie wycenione na ponad 6000 zł w wersji podstawowej.

Źródło: Benjamin Geskin

 

Makieta iPhone’a X Plus

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)