Skasowane wiadomości SMSy w iPhone. Jak odzyskać utracone wiadomości z iPhone’a w systemie iOS?

Skasowane wiadomości SMSy w iPhone. Jak odzyskać utracone wiadomości z iPhone’a w systemie iOS?

0

Chwila nieuwagi, roztargnienie i ciach – ważne wiadomości SMS przechowywane w iPhonie zostają przez nas skasowane. Do niedawna usunięcie wiadomości poprzez przycisk Usuń w systemie iOS wiązał się z ich bezpowrotną utratą. Jednak obecnie istnieje możliwość łatwego odzyskania skasowany wiadomości SMS z iPhone’a i to nawet takich, które skasowaliśmy bardzo dawno, bo nawet powyżej 40 dni!. Jak odzyskać utracone wiadomości SMSy z iPhone’a w systemie iOS, które zostały przypadkowo skasowane? Tego dowiesz się z naszego poradnika w tym artykule.

Jak odzyskać skasowane wiadomości SMS z iPhone?

Wiadomości SMS w iPhonie można w bardzo prosty sposób odzyskać po ich skasowaniu. Wszystkie skasowane wiadomości są przechowywane w jego pamięci przez nawet 40 dni od dnia skasowania. By odzyskać skasowane smsy z iPhone, wystarczy wejść do aplikacji Wiadomości, a następnie dotknąć przycisku Edytuj w lewym górnym rogu i z listy wybrać Pokaż ostatnio usunięte.

Jak odzyskać skasowane wiadomości SMS z iPhone
Jak odzyskać skasowane wiadomości SMS z iPhone

Wystarczy wskazać wiadomości, które chcemy odzyskać i dotknąć przycisku Odzyskaj. Skasowane wcześniej wiadomości SMS powrócą do głównej skrzynki z wiadomościami.

odzyskiwanie wiadomości SMS iPhone

Po użyciu tej funkcji, cała rozmowa, a więc wszystkie wiadomości SMS, które przechowywałeś w swoim telefonie, zostaną przywrócone do głównego katalogu z wiadomościami.

Czy można odzyskać wiadomości iMessage po skasowaniu z iPhone?

Oczywiście. W pamięci iPhone’a, a konkretnie w aplikacji Wiadomości są przechowywane nie tylko SMSy, które otrzymujemy od znajomych korzystających z Androida, ale także wiadomości iMessage, któ®e otrzymujemy od znajomych użytkujących sprzęty Apple. Niezależnie od tego czy skasowaliśmy normalne SMSy czy wiadomości iMessage, sposób ich odzyskania jest dokładnie taki sam jak wyżej. Wystarczy spróbować.

utrata wiadomości z iMessage jak odzyskać

Jeżeli natomiast utraciliście inne dane z iPhone’a – czy to z powodu awarii oprogramowania czy też z powodu uszkodzenia iPhone’a, polecamy Wam nasz artykuł o odzyskiwaniu danych z iPhone w każdej sytuacji.

5/5 - (5 votes)
Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *