Polerowanie ekranu Apple Watch. Usuwanie rys z zegarka Apple

Polerowanie ekranu Apple Watch. Usuwanie rys z zegarka Apple

0

Jak usunąć rysy z ekranu zegarka Apple Watch? Polerowanie szybki wyświetlacza Apple Watch. Jeżeli posiadasz zegarek Apple Watch którego ekran wyświetlacza jest już mocno porysowany i zniszczony, a bardzo chciałbyś, aby wyglądał jak nowy, to mamy dla Ciebie świetną wiadomość – jest możliwość usunięcia rys z szybki zegarka tak, aby wyglądał jak nowy!

Tyle w teorii…

Szklane ekrany stosowane w zegarkach Apple Watch są prawdziwym przykładem precyzji i innowacji. Wykorzystywane szkło, znane jako Ion-X lub Ceramic Shield, jest niezwykle wytrzymałe i odporne na zarysowania, co pozwala na długotrwałe zachowanie doskonałej jakości ekranu.

crash detection

To dzięki niemu możesz bez obaw korzystać z zegarka w codziennych aktywnościach, a nawet w ekstremalnych warunkach.

W praktyce już tak różowo nie jest…

Niestety, ale pięknie reklamowane i opisywane szkła pokrywające wyświetlacz zegarka Apple Watch wcale nie jest tak doskonałe jak mówi nam o tym Apple.

porysowany ekran apple watch przed polerowaniem

Nawet te szafirowe stosowane w zegarkach ze stalową kopertą czy tytanową w Apple Watch Ultra potrafi się dość łatwo zarysować, a nawet rozbić.

Usuwanie rys z wyświetlacza zegarka Apple Watch w Szczecinie

Na szczęście w APPLEMOBILE.PL można przywrócić porysowane szkło wyświetlacza w zegarku Apple Watch niemal do stanu nowości. Poniżej jedna z naszych realizacji.

Jeżeli posiadasz zegarek z rysami, jesteśmy w stanie przeprowadzić renowację porysowanego szkła zegarka Apple. Renowacja jest przeprowadzana maszynowo za pomocą najnowocześniejszych maszyn DALI dedykowany do polerowania szklanych ekranów Gorilla Glass, Ion-X i Ceramic Shield.

Dzięki temu, po wykonaniu usługi usuwania rys w zegarku Apple Watch, będzie on wyglądał niemal jak nowy.

Zobacz efekty usuwania rys w Apple Watch – przed i po

Dodatkowo po wypolerowaniu rys, ekran przejdzie procedurę coatingu powierzchni. Dzięki temu przywrócimy mu warstwę oleofobową, która odpowiada za minimalizowanie pojawiania się odcisków palców.

Jak głębokie rysy można usunąć z ekranu zegarka Apple Watch?

Naprawdę głębokie. Zegarki Apple Watch mają bardzo grube szkło. Oczywiście im głębsza rysa, tym trzeba „zetrzeć” większa ilość szkła. Nasze maszyny są tak skalibrowane, aby spolerować wyłącznie bezpieczną grubość szkła. Dlatego głębokie rysy zostaną usunięte, natomiast tego wyjątkowo głębokie mogą częściowo pozostać.

Usuwanie bardzo głębokich rys z zegarka Apple Watch

FAQ: Najczęściej zadawane pytania.

Jak usunąć rysy z wyświetlacza w zegarku Apple Watch?

Do usunięcia rys z powierzchni zegarka Apple niezbędna jest dedykowana maszyna polerska, która w pełni automatycznie frezuje i poleruje szkło zegarka. Samodzielne próby usunięcia rys z racji twardości szkła najpewniej zakończą się niepowodzeniem.

Czy można usunąć bardzo głębokie rysy z ekranu zegarka Apple Watch?

Jako nieliczny serwis specjalizujący się w przywracaniu do stanu fabrycznego porysowanych wyświetlaczy w zegarkach Apple dysponujemy technologią, która pozwala usunąć najbardziej głębokie rysy wyświetlacza. Jesteśmy w stanie usunąć 99.99% rys znajdujących się na powierzchni zegarka.

Czy rysy na krawędziach obłego ekranu zegarka również zostaną usunięte?

Tak, dzięki dedykowanej maszynie do zegarków Apple rysy na całej powierzchni zegarka zostana usunięte

Ile trwa polerowanie rys w zegarku Apple Watch?

Kwestie bezpieczeństwa i jakości wymagają 3-5 dni roboczych.

Ile kosztuje wypolerowanie i usunięcie rys z wyświetlacza w zegarku Apple Watch?

Niezależnie od ilości rys, ich głębokości i stanu zegarkach, cena za polerowanie jest stała. Konkurencyjne serwisy stosują przelicznik cyklu pracy pobierając opłatę za każdy cykl. U nas płacisz za zadowalajacy efekt, a nie ilość uruchomień maszyy. To najbardziej uczciwy i przewidywalny sposób rozliczenia usługi polerowania rys w zegarku Apple. Aktualną cenę usługi znajdziesz w cenniku.

Gdzie usunąć rysy i wypolerować ekran Apple Watch?

Usuniesz rysy i wypolerujesz ekran Apple Watch w serwisie APPLEMOBILE.PL w Szczecinie na ul. Wojska Polskiego 50 (wejście od Jagiellońskiej).

Gdzie usunąć rysy z zegarka Apple Watch?

Jeżeli masz porysowaną szybkę w Apple Watch i chcesz ją szybko i profesjonalnie wypolerować, to serdecznie zapraszamy do naszego serwisu APPLEMOBILE.PL w Szczecinie. Nasz punkt znajduje się na Wojska Polskiego 50 (wejście od Jagiellońskiej 84, w narożnej kamienicy).

 

 

 

APPLEMOBILE.PL

Wojska Polskiego 50 (wejście od Jagiellońskiej 84)
tel: 500 132 200
tel: 889 277 288
https://serwis.applemobile.pl
@ serwis(małpa)applemobile.pl

Wysyłkowa usługa usuwania rys z zegarka Apple Watch w Szczecinie

Serwis APPLEMOBILE.PL ma swoją siedzibę w Szczecinie. Nasza firma jest natomiast pierwszym pogwarancyjnym serwisem APPLE w Szczecinie, który uruchomił wysyłkowy serwis produktów APPLE. Nasz system napraw wysyłkowych działa od 2011 roku. Za jego pomocą przyjęliśmy już ponad 10 tysięcy urządzeń do naprawy (dane na początek roku 2017), dostarczonych przesyłkami kurierskimi.

Jeżeli nie jesteś ze Szczecina, wystarczy, że na naszej stronie z głównego MENU wybierzesz SERWIS APPLE, a następnie wybierzesz przycisk – ZGŁOŚ NAPRAWĘ WYSYŁKOWĄ. Wypełnij dokładnie formularz zgłoszeniowy. Po jego zatwierdzeniu będziesz mógł zamówić kuriera, który odbierze uszkodzony telefon z Twojego domu lub pracy. W ten sam sposób urządzenie zostanie do Ciebie odesłane po naprawie w serwisie Apple w Szczecinie. O całym przebiegu od chwili złożenia zlecenia po odebranie urządzenia, a zakończeniu naprawy włączenie będziesz mógł sprawdzić status swojej naprawy. Zachęcamy do skorzystania z naszego serwisu wysyłkowego produktów Apple.

4.9/5 - (14)
Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *