Home Recenzje Aplikacje / Gry / Oprogramowanie Rosetta Stone, czyli sposób na angielski za pomocą zwrotów i słówek!
Rosetta Stone, czyli sposób na angielski za pomocą zwrotów i słówek!

Rosetta Stone, czyli sposób na angielski za pomocą zwrotów i słówek!

0

Nauka angielskiego, jak i każdego innego języka, zależy od nauczyciela i własnego zaangażowania. Słówka i przydatne zwroty wypadają jednak z głowy, a jeszcze trudniej pamiętać tutaj o wymowie. Na tych aspektach skupię się dzisiaj opisując dla Was przegląd aplikacji Rosetta Stone. Zapraszam więc bardzo serdecznie!

Rosetta Stone, czyli sposób na angielski za pomocą zwrotów i słówek!

Rosetta Stone to niesamowita aplikacja, która wyświetliła mi się (warto wspomnieć – całkiem przypadkiem!) w proponowanych w App Store. Nie uwierzycie, jak chętnie i szybko ją pobrałem. Zaufałem opisowi, który, nie ukrywam, obiecuje wiele. Tak też jest, niestety pierwszą rzeczą która nas wita (standardowo) jest… Wersja premium. Cóż, to jednak nic nowego, więc skupmy się na ważnych i pozytywnych aspektach apki. Na początku otrzymujemy proste pytanie – o poziom naszego języka. Jak dobrze się z nim czujemy i tak dalej. Na tego podstawie podejmowane są kolejne kroki, czyli analiza zadań, które będą dla nas idealne.

Ja czuję się świetnie z angielskim, a pomimo tego moje zadania są typowe “na przypomnienie”. Ważna jest wymowa, dlatego musicie pozwolić programowi na włączenie Waszego mikrofonu podczas gdy aplikacja jest otwarta. Przyznam Wam, że działa to naprawdę dobrze! Dlaczego? W niektórych momentach specjalne nieco zmieniłem wymowę, a ilość punktów równomiernie zmalała. To fajna funkcja, a tym bardziej naprawdę dobrze wykonana.

Zasób zadań jest ogromny. Aby mieć dostęp do wszystkich, trzeba niestety niemało zapłacić. Na zrzutach ekranu pokazuję jednak mój plan, który jest przyjemny i trwa tylko 10 minut dziennie. To coś bardzo fajnego, co pozwoli, abym nie zapomniał nawet tych najprostszych słów, ale też nie spędzał godzin nad ekranem smartfona. Polecam też zakładkę “ucz się”, aby zdobywać wiedzę poza programem. Jest ona w formie modułów – każdy z nich naprawdę rozwinięty. To jednak wszystko, co dla Was dzisiaj przygotowałem. Trzymajcie się ciepło. Do zobaczenia już niedługo, pa!

Rosetta Stone, czyli sposób na angielski za pomocą zwrotów i słówek!

Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam! WAŻNE: w związku z brakiem dostępu do mojej głównej poczty proszę o kierowanie maili na służbową skrzynkę: dominik.rudkowski@applemobile.pl Instagram: https://www.instagram.com/domiss.s/